Natura-header
Terviklahendused / Professionaalne hügieen / Esiletõstetud /

Puhas keskkonnamõju – Kiilto Natura

Natura on jätkusuutlikkuse, taimse tooraine ja 100% -lise biolagunevuse sertifikaat. Meie Kiilto Natura sari on sündinud looduslikust tsüklist, põhjustamata keskkonnale liigset koormust.

Taimne ja 100% biolagunev.

Natura-märgisega toodete väljatöötamisel on arvestatud kogu elutsükliga. Elutsükkel toorainest tootmise, kasutamise, kõrvaldamise ja ringlussevõtuni on jätkusuutlik. Kõrgeid nõudmisi ei esitata mitte ainult keskkonnasõbralikkusele, vaid ka vastupidavusele ja kvaliteedile.

Meie kliendid armastavad Kiilto Naturat, sest Natura toodetega saavad nad hõlpsasti saavutada oma keskkonnaeesmärgid ja nautida tõhusate, vastupidavate ja kasutajasõbralike toodete tulemusi.

  • Sertifitseeritud: Põhjamaade luige keskkonnamärgis ja allergiamärgis
  • Vastupidav ilma tõhusust ohverdamata
  • Ohutu ja kasutajasõbralik

Kiilto on ringmajanduse lahendusena välja töötanud Natura sertifikaadi. Kiilto professionaalsed puhastusained on juba mõnda aega kandnud Põhjamaade luige keskkonnamärgist. Sellel on ranged kasutaja ohutuskriteeriumid ja see näitab kasutajasõbralikke ja keskkonnasõbralikke, kuid samas tõhusaid tooteid. Natura seeria läheb veel ühe sammu edasi: toodetel on Põhjamaade luige keskkonnamärgis ja kõik on lõhnavabad. Enamikul on ka Soome allergia-, naha- ja astmaföderatsiooni allergiamärgis. Allergiamärgis on Natura toodete sertifikaat, mis minimeerib nende ärritus- või ülitundlikkusreaktsioonide potentsiaali.

Tootevalik pidevas kasvus

Kiilto soovib olla keskkonnaküsimuste eestvedaja. Teadus- ja arendustegevuse osakond töötab pidevalt välja ja testib uusi tootevalemeid, mis on valmistatud täielikult taastuvatest materjalidest. Praegu on Natura seeria toodete hulgas universaalsed puhastusained, klaasi pinnapuhastusained ja nõudepesuained käsitsi pesemiseks. Kiilto Natura tooteid saab selgelt eristada rohelise Natura märgise abil.

Mis mõjutab keskkonda kõige rohkem?

Toormaterjalid

Toorainete säästval tootmisel on tohutu mõju kliimale. Kiilto nõuab, et kõik toorainetarnijad pühenduksid jätkusuutlikule toorainetootmisele.

Tarbbimine

Säästev tarbimine vähendab mõju kliimale. Doseerimisjuhised ja efektiivsuse testid toimivad säästva tarbimise juhistena.

Ringmajandus

Ressursside tõhus kasutamine ja ringmajandus. Kogu Kiilto Natura idee põhineb ringmajandusel ja kõik koostisosad naasevad tsüklisse ning neid saab uuesti kasutada.

Jätkusuutlik pakendamine mõjutab toote CO2 jalajälge

Pioneerina on Kiilto hiljuti välja töötanud taaskasutatud plastpudeli professionaalsete puhastusainetele. Idee tuleneb soovist mitte ainult pakkuda keskkonnamärgisega tooteid, vaid ka klientidele loodussõbralikumat pakendivalikut.

Kas teadsite, et taaskasutatud plastikust pakenditel võib olla kuni 50% väiksem CO2 jalajälg võrreldes uute pakenditega?

Paljud Kiilto Natura tooted 1-liitrises pakendis on pakitud taaskasutatud plastpudelitesse, nii et kui valite Natura tooteid, saate kliendina selgelt teha keskkonnasõbralikuma valiku. Eesmärk on kogu aeg taaskasutatud plastiku kasutamist suurendada. See on oluline, kuna pakkematerjalidel on suur mõju toote CO2 jalajälje suurusele.

Kas soovite Natura kohta rohkem teada saada?