4026 0036

Kiilto Pro Superquick Spurt
Kasutusvalmis üldpuhastusaine

Kiilto Superquick kuulub Kiilto Natura-seeria toodete hulka. Selle seeria tooted on valmistatud taimset päritolu ehk taastuvatest ja biolagunevatest toorainetest. Toodetes kasutatud toorained on toodetud vastutustundlikult. Natura on samm tuleviku puhastusainete suunas!

Eriomadused

  • Kasutusvalmis;
  • Ei vaja loputust;
  • Kuivab kiirelt;
  • Ei jäta klaas- ega teraspindadele triipe ega muuda neid häguseks;
  • Luigemärgis;
  • Sobib suurepäraselt allergikutele.

Kasutusvalmis puhastusaine, mis ei vaja loputust. Kuivab kiirelt. Ei jäta klaas- ega teraspindadele triipe ega muuda neid häguseks. Toodet on tunnustatud Luigemärgisega ja see sobib suurepäraselt allergikutele. Toode on valmistatud taastuvatest ja biolagunevatest koostisosadest.

Lingid

Materjalid

Rakendus

Universaalne puhastusaine kõikidele vett taluvatele pindadele, sh vahatatud ja värvitud pindadele. Eemaldab tõhusalt rasvased plekid, nagu sõrmejäljed. Eriti tõhus teras-, klaas- ja peegelpindadel. Sobib kasutamiseks kiirmeetodil ehk põrandapindade puhastamiseks kiirekäigulise ühekettalise põrandapesumasinaga. Pärast toiduga kokkupuutuvate pindade puhastamist tuleb neid pühkida puhta veega niisutatud lapiga. Mõeldud professionaalseks kasutamiseks.

pH

Toote pH: 10

Välimus ja lõhn

Värvitu lõhnatu vedelik.

Tootja riik

SOOME

Pakendi suurus Toote kood GTIN
3 x 5 l 410463 6417964481365
6 x 750 ml 410462 6417964481105
Hoiustamine

Säilitada soojas ruumis.

Kasutusjuhend

Pihustage toodet otse pinnale või puhastuslapile. Pühkige, kuniks pind on puhas ja kuiv. Ei vaja loputust. Kiirmeetod: pihustage toodet Kiilto Superquick Spurt otse puhtaks pühitud põrandale ja puhastage kohe kettaga kasutades kiirekäigulist ühekettalist põrandapesumasinat. Ei vaja loputust.

Keskkond ja ohutus

Vältida tarbetut kokkupuudet nahaga. Pideval kasutamisel on soovitatav kanda kaitsekindaid.
Silma sattumisel loputada rohke veega ja pöörduda arsti poole.

Koostisosa Toime
Mitteioonsed pindaktiivsed ained (< 5 %) Eemaldab mustuse.
4026 0036