People having a coffee break

Motiveeritud ja eesmärkidest lähtuvad Kiiltolased

Teretulemast pardale!

Tulevikku luuakse täna. Kiiltos investeerime iga päev tulevikku, edendades töötajate tööalast heaolu, innustades innovatsiooni ja muutes oma tegevuse üha jätkusuutlikumaks. Juhindume soovist olla keskkonnajuht, kasutades oma teadmisi klientidele edulugude loomiseks. Oleme kohalikud, innovaatilised ja läbinägelikud.

Meie asjatundlikkus seisneb neljas ärivaldkonnas: ehitus, tööstusliimimise lahendused, professionaalne hügieen ja jaekaubandus.

Tahame luua jätkusuutliku tuleviku ja luua heaolu puhtuse kaudu.

Meie ettevõttekultuuri neli nurgakivi on järgmised: saate midagi muuta, klient on kuningas, Startup-vaim alates 1919. aastast ja keskkonnajuhtimine.

Meil on pikaajaline lähenemine

Kiilto on saja-aastane pereettevõte, mille visioon ulatub aastani 2080. Tahame olla keskkonnateerajad ja lubanud muuta kogu oma ettevõtte tegevuse 2028. aastaks süsinikdioksiidineutraalseks.

Vaatame tulevikku

Oleme pidevalt leiutamise, arenemise ja rahvusvahelistumise protsessis. Soovime hoida oma töötajate kompetentsid ja teadmised ajakohasena ning pilgud tulevikule suunatud. Meie eesmärk on, et meie töötajad oleksid kogu oma karjääri jooksul inspireeritud. Usume, et parim töö on inspiratsiooni ja põletava soovi end arendada ning tooteid ja teenuseid täiendada. Seetõttu investeerime teadmiste arendamisse mitmel rindel.

Hoolitseme töötajate heaolu eest

Pakume oma töötajatele mitmesuguseid võimalusi oma heaolu säilitamiseks treeningpauside, tervisetestide ja sportID abil. Tagame hea ergonoomia: pakume kaasaegseid tööriistu ja seadmeid.