Terviklahendused / Professionaalne hügieen /

Toitlustus

Toiduteenindusettevõtted peavad tagama toidu ohutuse ja hea toidu kvaliteedi. Koristamine on toiduhügieeni oluline osa. Aitame teil puhtusega algusest lõpuni hõlpsasti hakkama saada. Meie pakkumine ületab tooteid: toetame kliente teenuste, digitaalsete tööriistade ja oskusteabe abil. Pakume ka Põhjamaade keskkonnamärgisega tooteid ja Kiilto Natura sarja tooteid, mis on valmistatud taimsest toorainest.

Puhtus on toiduhügieeni oluline osa

Puhtuse valdkonna liidrina pakume terviklikku lahendust toitlustuses. Meil on suur oskusteave köögihügieeni valdkonnas ning meie toitlustuse lahendused on välja töötatud Põhjamaades.

Oleme oma klientidega partnerid: oleme pühendunud avatud, pikaajalistele ja koostööle orienteeritud kliendisuhetele.

Põhjamaade ekspertiis

Kui meie kliendid seisavad silmitsi keeruliste olukordadega, lahendame need olukorrad koos klientidega.

Teie lähedal

Kiilto koostöö klientidega algab meie puhtuse ja hügieeni spetsialistidest. Meie spetsialistid teevad teiega koostööd, et hinnata igat objekt ja valida teie vajadustele parimad lahendused. Meie spetsialistid pakuvad isiklikke külastusi.

Tehnilised eksperdid ja koolitus

Meie tehnikud aitavad tagada masinate nõudepesuprotsessi tõrgeteta toimimise. Nad pakuvad abi ka siis, kui köök areneb ja teil on vaja võtta kasutusele uusi lahendusi, ja seda kõige kuluefektiivsemal moel.

Toodete ja meetodite õige kasutamise tagamine on professionaalses köögis oluline ohutusaspekt. Pakume oma klientidele erinevaid koolitusi: alates meie toodete koolitusest ja tutvumisest kuni spetsiifilisemate hügieenikoolitusteni.