Teenused /

Ehitusteenused

Kiilto teenused professionaalsetele ehitajatele

Pakume oma teenuseid vastavalt teie vajadustele. Oleme usaldusväärne partner ehitusprotsessides, pakkudes terviklikke lahendusi erinevatele rakendustele ja probleemidele.


Ekspertteenused

Koolitused / Kiilto Professional Academy

Kõige värskem info ja koolitus ehitusmaterjalide eksperdilt.

Me aitame oma klientidel arendada oma teenuseid ja tegevusi – sellepärast pakume koolitust toetamaks ehitusprofessionaale, kes töötavad Kiilto toodetega. Koolitus on kohandatud sihtgrupi vajadustele ning on saadaval nii kohapeal kui ka veebis.

Tehniline tugi professionaalidele

Kui on vaja valida õigeid tooteid, õigeid töömeetodeid või muid tööga seotud aspekte, siis abi on vaid ühe telefonikõne kaugusel.

Ehitusprofessionaalide küsimustele pakub Kiilto otsest tuge telefoni teel kogu ehitusprojekti vältel. Meie tehnilised spetsialistid saavad aidata teid õigete töötingimuste ja töömeetoditega ning selgitada meie toodete omadusi.

Dokumentide pank

Kõik ehitusprojekti jaoks vajaminevad dokumendid hõlpsasti allalalaetavad ühest kohast.

Kõik tooteid puudutavad dokumendid ühes kohas. Tutvu üksikasjalikult Kiilto lahendustega ja võrdle erinevaid võimalusi. Dokumentide pank teenindab kogu teie projekti elutsüklit algusest lõpuni.

Teenused objektil

Põranda tasandamine pumbaga

Täielik kontroll tehasest kuni ehitusplatsini välja.

Pakume täielikku teenust alates optimaalse põrandalahenduse määratlemisest, meie enda tehases toodetud põrandatasandussegu valmistamisest kuni tarnimise ja pumpamiseni välja. See tagab, et saate just õiges koguses ja õigel ajal vajaliku materjali.

Betooni niiskuse mõõtmine

Pakume betoonkonstruktsiooni niiskuse mõõtmise teenust.

Betooni liigne niiskussisaldus võib saada saatuslikuks põrandakatte paigaldamise korral. Hilisemate probleemide vältimiseks soovitame enne põrandakatte paigaldust mõõta aluspõranda jääkniiskust.

Põrandatasanduse kõrguse planeerimise teenus

Põrandatasanduse projekteerimisteenus tulemuste tõhususe ja usaldusväärsuse tagamiseks.

Erinevate hoone osade ja nende fikseeritud kõrguspunktide täpselt kavandatud ühilduvus, vähendab oluliselt ettenägematute olukordade tõenäosust, mis tavaliselt viivad kehvemate tulemuste, kõrgemate kulude ja ajakavade hilinemiseni.

Tõmbetugevuse testimine

Aluspõranda või seina koormuse suhtes vastupidavuse tugevuse kontrollimine.

Testimisteenus annab kliendile kontrollitud teavet aluspinna piisava tugevuse kohta võrreldes tasandusmaterjali, veekindla membraani, katte ja kasutusest tekkiva koormusega, eriti renoveerimisprojektides. Testimisteenus sobib nii kvaliteedikontrolliks kui ka võimalike kaebuste lahendamiseks.

Juhendamine objektil

Õiged töömeetodid kvaliteetsema lõpptulemuse saavutamiseks ehitusplatsil.

Kasuta ära eelist saada ehitusmaterjalide tootja poolseid ekspertnõuandeid toodete õigeks kasutamiseks ja parimateks praktikateks objektidel kohapeal. Tuleme objektile ja pakume praktilist juhendamist meie toodete käsitlemisel, aidates tagada kõrgekvaliteedilised tulemused.


Soovid rohkem infot meie teenuste kohta?