Tööstus

Email: eesnimi.perekonnanimi@kiilto.com

Marko Uuskar
Müügiesindaja
marko.uuskar@kiilto.com
+372 56 240 490
Marek Valter
Võtmekliendihaldur
+372 56 660 049
marek.valter@kiilto.com
Märt Väljaots
Müügiesindaja
+372 56 220 335
mart.valjaots@kiilto.com

Põhja-Eesti teeninduspiirkond

Oliver Johanson
Tootegrupi juht
oliver.johanson@kiilto.com
+372 56 625 528
Sander Knäzev
Müügiesindaja
sander.knazev@kiilto.com
+372 5191 3131
Reimo Lipp
Müügiesindaja
reimo.lipp@kiilto.com
+372 56 977 244
Sirje Paletzky
Tootegrupi juht, koolitaja
sirje.paletzky@kiilto.com
+372 56 250 060

Lääne-Eesti teeninduspiirkond

Henri Bärlin
Müügiesindaja
henri.barlin@kiilto.com
+372 56 250 029
Mati Bärlin
Müügiesindaja
mati.barlin@kiilto.com
+372 56 475 905
Märt Väljaots
Müügiesindaja
+372 56 220 335
mart.valjaots@kiilto.com

Lõuna-Eesti teeninduspiirkond

Marko Uuskar
Müügiesindaja
marko.uuskar@kiilto.com
+372 56 240 490
Marek Valter
Võtmekliendihaldur
+372 56 660 049
marek.valter@kiilto.com
Reimo Lipp
Müügiesindaja
reimo.lipp@kiilto.com
+372 56 977 244

Ida-Eesti teeninduspiirkond

Aivar Metsar
Müügiesindaja
aivar.metsar@kiilto.com
+372 56 924 314
Kas soovite rohkem teada saada Kiilto professionaalse hügieeni lahendustest? Saatke meile oma kontaktandmed ja meie eksperdid võtavad teiega ühendust.