Terviklahendused / Tööstusliimid /

Lainepapi- ja pakenditööstuse liimid

Lainepapi tootmisel on protsessi usaldusväärsus ülioluline. Kiilto kvaliteetsed kohandatud liimimislahendused tagavad protsessi tõrgeteta kulgemise igal ajal.

Lainepappkastide ja kartongide tootmisel on tegemist suurte tootmismahtudega. Siiski on toodetud partiid sageli väikesed ja kasutatavad materjalid võivad tihti muutuda. Seepärast peab liim olema universaalne, et seda saaks kasutada erinevate töötlemiskiiruste, materjalide ja lõppkasutajate esitatavate nõuete korral.

Näiteid meie liimilahendustest

Kartongi korral kasutatavad liimid

Kõige sagedamini esinevad raskused kartongmaterjalide kokku liimimisel on seotud kartongil oleva kattekihiga, näiteks laki või tindiga. Selliste pindade kokku liimimiseks on vaja hea plastsusega nakkumist.

Pappkastide korral kasutatavad liimid

Pappkastide kokku liimimine on kiire protsess, tunnis liimitakse kümneid tuhandeid kaste. Liimimisprotsessi kontrolli saab tõhustada mitmel moel, näiteks masinnägemisega, mida hõlbustab sinise värvaine või ultraviolettmarkeri kasutamine.

Paberiga pealistamisel kasutatavad liimid

Papi või kartongi pealistamine paberiga hõlmab trükitud paberi liimimist papi pinnale. Paberi kortsumise vältimiseks peab liim olema kiiretoimeline ja ühtlaselt peale kantud. Selleks otstarbeks optimeeritud liim vähendab ka pealistatava papi kumerdumist.

Mida me saame koos saavutada?

Tere tulemast Kiilto maailma

Uudised