Terviklahendused / Professionaalne hügieen /

Tervishoid

Hügieen on tervishoius ülioluline. Puhtad ja terved käed on tervishoiu alus ning tööriistade ja pindade puhtus on ohutu tervishoiu lahutamatu osa. Elude päästmiseks ja heaolu parandamiseks toetame tervishoidu, ettevõtteid ja inimesi kvaliteetsete, uuenduslike ja jätkusuutlike puhtuse lahendustega. Võimaluse korral tähistame oma tooteid allergiamärgisega ja püüdleme alati keskkonnasõbralike lahenduste poole.

Meie eesmärk on toetada tervishoidu, ettevõtteid ja inimesi kvaliteetsete, innovaatiliste ja jätkusuutlike lahendustega puhtuse valdkonnas, et päästa elusid ja suurendada heaolu. Me teeme seda aastatepikkuse kogemusega ja valdkonna liidrina pakume terviklikku integreeritud lahendust ohutuks hoolduseks tervishoius.

Meie juures saavad meie kliendid olla kindlad, et saavad tõhusaid ja hõlpsasti kasutatavaid tooteid pindade ja tarvikute puhastamiseks ning desinfitseerimiseks. Kuid meie lubadus ületab tooteid. Lubame oma klientidele partnerlust ja kompetentsust – usume pikaajalistesse suhetesse ja koostöösse oma klientidega.

Keskkonnaaspektid on meie jaoks olulised ja püüdleme oma piirkonnas keskkonnaalase juhtpositsiooni poole. Samuti soovime aidata oma klientidel saavutada keskkonnaalaseid eesmärke.

Tööjuhised