wood industry flame retardants kiilto fireproof
Terviklahendused / Tuletõkke /

Tuletõkkelahendused puidule

Puit on püsinud mitmeotstarbelise ehitusmaterjalina, mis sobib kasutamiseks mitmesugustel eesmärkidel. Puitu saab muuta tulekindluse tõstmisel konkurentsivõimelisemaks ja atraktiivsemaks materjaliks mitmes segmendis.

Puidu tuleomadusi ja tulekindlust saab parandada, töödeldes seda Kiilto tuletõkke vahenditega. Kiilto tuletõkkevahendid on keskkonnasõbralikud ega mõjuta puidu muid omadusi ega välimust.

Puidul on suurepärased omadused: see on energiasäästlik, vastupidav, taastuv, sellega on lihtne töötada ja pakub silmailu. Töötlemata puit on aga väga tuleohtlik, mis muudab selle paljude rakenduste, näiteks ehitusmaterjalide jaoks, vähem atraktiivseks.

Puidu töötlemine Kiilto keskkonnasõbralike tuletõkkevahenditega parandadab selle omadusi tule suhtes ja tõstab tulekindlust. Tulekindlat puitu kasutatakse peamiselt katusekonstruktsioonides, seintes, puitpaneelides ja mööblis. Sellise töötlemisega on võimalik saavutada puidust ehitusdetailide võimalikult kõrge tulepüsivusaste B, s1-d0.

Võimalused kuidas puidu tulekindlust tõsta

Keskkonnasõbralikud Kiilto tuletõkkevahendid W on ühekomponentsed, vees lahustuvad, pH-neutraalsed ja tööstuslikult kasutatavad. Nende tuletõkkeomadused on kohandatud vastavalt kliendi tootmisprotsessile ja nõuetele. Võimalikud meetodid:

  • pihustiga töötlemine
  • survetöötlus
  • sissekastmine
  • värvimine

Iga MDF, HDF, puitlaastplaadi ja vineeri tootmisliin on ainulaadne. Kasutatavad puiduliigid ja pealekandmismeetodid on samuti väga olulised tegurid puidu edasisel töötlemisel. Kliendiga koos töötatakse välja kõige sobivam tuletõkkelahenduse meetod.

Sooviksid lisainfot tuletõkkelahenduste kohta?

Võtke meiega meeskonnaga ühendust SIIT!