Kiilto Off Calc
Setete eemaldaja

Kiilto Pro Off Calc on katlakivieemaldusvahend väikeseadmetele. See eemaldab tõhusalt lubjakiviladestused näiteks kohvimasinatest, veekeetjatest, nõudepesumasinatest ja pesumasinatest. Puhastusaine on vedelikuna ja seda on lihtne doseerida ning kasutada.

Eriomadused

  • Ohutu kasutajale ja pindadele;
  • Kiilto Pro Natura märgis: valmistatud taastuvatest materjalidest.

Lubjakivi ladestused võivad häirida väikeseadmete tööd. Kiilto Pro Off Calc sisaldab sidrunhapet, mis on pinnale õrn, kuid samas tõhus lubjakivi suhtes. Vastavalt seadme tootja juhistele on antud toodet võimalik vedelikuna täpselt doseerida.

Valides toote Kiilto Pro Natura sarjast, võite olla kindlad, et kogu tarneahel alates toorainest kuni toote valmistamise, toote kasutamise ja pakendi utiliseerimiseni on läbimõeldud võimalikult keskkonnasäästlikuks. Ühes pakendis realiseeruvad paljud jätkusuutlikud valikud.

Lingid

Materjalid

Rakendus

Lubjakivi ja rooste eemaldamiseks väikeseadmetest, nt kohvikmasinad, veekeetjad ning koduses majapidamises kasutatavatest nõudepesumasinatest ja pesumasinatest. Mõeldud professionaalseks kasutamiseks.

pH

Toote pH: 1.5
Lahuse pH: 1.5

Välimus ja lõhn

Värvitu ja lõhnatu vedelik.

Tootja riik

SOOME

Pakendi suurus Toote kood GTIN
6 x 500 ml 63130 6417964631302
Hoiustamine

Säilitada tihedalt suletuna, kuivas ruumis.
Kõlblikkusaeg vähemalt viis aastat alates tootmiskuupäevast.

Kasutusjuhend

Kasutatakse vastavalt seadme kasutusjuhendile.

Nõudepesumasin: doseeri 100 ml Off Calc´i, kui masin on täitunud veega.

Pesumasin: doseeri 250ml Off Calc´i pesupulbrisahtlisse ning kasutada tavapärast pesuprogrammi. Toode ei ühildu automaatse doseerimisega- kasutage pesuaine käsitsi doseerimissahtlit.

Kohvimasin: puhastus teostatakse veepaagikaudu, doseerides 50 ml / 0,5 l vee kohta ja lastes sel kohvimasinast läbi joosta. Pärast puhastust pesta masin puhta veega läbi kaks korda.

Elektriline veekeetja: kõigepealt keetke veekeetjas vesi. Lisage keedetud vette Kiilto Pro Off Calc ja laske mõjuda 10 minutit. Puhastuslahust ei tohi keeta (ülekeemise oht). Loputage veekeedukann pärast pesu hoolikalt.

Nõudepesu- ja pesumasinatele teha neutraliseeriv pesu tavalise pesuainega.

Vältige lahjendamata toote kasutamist kuumadel pindadel.

Keskkond ja ohutus

Kiilto Pro Off Calc on osa Kiilto Pro Natura tooteperest. Natura tooted on valmistatud toorainest, mis on taimne ja taastuv, biolagunev ja vastutustundlikult toodetud. Kiilto Pro Natura on samm tuleviku pesuvahendite poole!

Koostisosad on keskkonnasõbralikud ja lagunevad reovee puhastamisel kergesti. Soovitame tühjad loputatud pakendid ringlusse võtta ja materjalina taaskasutada. Neid saab ka taaskasutada energia saamiseks. Ka transpordipakendid on taaskasutatavad.

Märkus

NB! Veekeetjat puhastades ei tohi vett keeta, ülekeemise oht! Vältida lahjendamata toote kasutamist kuumadel pindadel.

Koostisosa Toime
Mitteioonsed pindaktiivsed ained (<5 %) Kergendab happe tungimist lubjakiviladestusse ja eemaldab mustuse.
Sidrunhape (30%) Eemaldab lubjakivi ladestused.