Professionaalse hügieeni lahendused

Liitu Kiilto Pro professionaalse hügieeniga!

Kui otsite professionaalse hügieeni jaoks kvaliteetseid lahendusi, on vastuseks Kiilto Pro. Kiilto Pro valimisel saate mitte ainult kvaliteetseid tooteid, vaid ka oma äri toetamiseks selle valdkonna parimaid spetsialiste. Oleme klientidele lähedal. Meiega töötamine on lihtne, turvaline ja vastutustundlik ning alati arvestatakse keskkonnaaspektidega. Kõrgel tasemel koolitus ja tehniline klienditeenindus tagavad meie lahenduste funktsionaalsuse. Soome tootearendustiim reageerib uutele väljakutsetele kiiresti ja innovaatilised lahendused tagavad ka parima kliendikogemuse. Professionaalidelt professionaalidele.

Toitlustus

Toiduteenindusettevõtted peavad tagama toidu ohutuse ja hea toidu kvaliteedi ning koristamine on toiduhügieeni oluline osa. Aitame teil puhtust algusest lõpuni hõlpsasti hallata. Meie pakkumine ületab tooteid: toetame kliente teenuste, digitaalsete tööriistade ja oskusteabe abil. Pakume ka Põhjamaade keskkonnamärgisega tooteid ja Kiilto Natura sarja tooteid, mis on valmistatud taimsest toorainest.

Toiduainetööstus

Toiduainetööstuses peavad meie kliendid olema 100% kindlad hügieenis ja ohutuses. Pakume integreeritud lahendusi tööstusprotsesside pesemiseks ja puhastamiseks erinevates tööstusharudes. Pikaajalised suhted ja koostöö on meie viis asju ajada. Keskkonnaaspektid on meie ettevõtte põhitegevus ning lisaks soovime aidata klientidel saavutada keskkonnaeesmärke, pakkudes lahendusi, mis on valmistatud vastutustundlikest materjalidest ja pakendatud taaskasutatavatesse pakenditesse.

Tervishoid

Tervishoius on hügieen ülioluline. Puhtad ja terved käed on tervishoiu alus ning tööriistade ja pindade puhtus on ohutu tervishoiu lahutamatu osa. Toetame tervishoiuteenuseid, ettevõtteid ja inimesi innovaatiliste, jätkusuutlike ja kvaliteetsete puhtuse lahendustega, et päästa elusid ja suurendada heaolu. Märgistame oma tooteid igal võimalusel allergiamärgisega ning püüdleme ka alati keskkonnasõbralike lahenduste poole.

Professionaalne puhastus

Puhtad ruumid on turvalised ja kasutajasõbralikud ning viitavad sihipärasele ja professionaalsele tööle. Puhtus koosneb puhastusvahendite, puhastusmasinate ja -seadmete õigest valikust. Puhtuseliidrina pakume klientidele terviklikke lahendusi koos toodete, teenuste ja asjatundlikkusega. Keskkonnasõbralikuks puhastamiseks pakume oma Natura sarja, mis on valmistatud biolagunevatest ja taastuvatest toorainetest.


Kas soovite rohkem teada saada Kiilto professionaalse hügieeni lahendustest? Saatke meile oma kontaktandmed ja meie eksperdid võtavad teiega ühendust.