Terviklahendused / Tööstusliimid /

Toiduainetööstusest

Toiduainetööstuses on ohutus esmatähtis. Meie partnerina võite olla kindel, et meie lahendused vastavad alati toiduainetööstuses nõutavatele standarditele.

Pakendi põhifunktsioon on kaitsta toodet keskkonnamõju eest ja vastupidi. Toote ohutuse saab tagada ainult siis, kui toode on usaldusväärselt pakendatud. Edukas disain tagab pakendamise, mis soodustab müüki ja muudab pakendamisprotsessi tõhusamaks.

Näiteks pappkarbi külje liimimine on üks kõige aeganõudvamaid tööetappe, mis tähendab, et hea liimivalik toob märkimisväärset kasu. Meie individuaallahenduste kasutamisel võivad kliendid olla kindlad, et pakendid on turvalised ja tõhusad ning minimeerivad liimimise keskkonnamõju.

Näiteid meie liimilahendustest

Etikettide korral kasutatavad liimid

Etikettide liimimine karastusjookide pakendile, klaas- ja PET-pudelitele nõuab eelkõige, et liimil oleks hea nakkuvus märja pinnaga ja vastupidavus kondensatsioonivee toimele.

Paberkottide korral kasutatavad liimid

Toiduainete pakendid sisaldavad sageli paberit. Toiduainete pakendamine paberisse ja mitmesugustesse paberkottidesse esitab liimile teatavaid nõudeid. Samuti on oluline, et valitud liimi kasutamine oleks toiduainete pakendamiseks heaks kiidetud.

Pakenduspapi korral kasutatavad liimid

Liimidel on sageli nähtamatu, kuid väga oluline roll toodete pakendamisel, et toiduained jõuaksid turvaliselt lõpptarbijani. Samal ajal peab kasutatav liim tagama tootmise tõhususe.

Mida me saame koos saavutada?

Tere tulemast Kiilto maailma

Uudised