Kiilto Pro Window Spurt
Klaaspindade puhastusaine

Kiilto Pro Window Spurt on kasutusvalmis puhastusvahend klaas-, peegli- ja metallpindade puhastamiseks. Eemaldab tõhusalt mustuse ja kuivab kiiresti, jättes puhastatud pinna läikivaks ja mustust hülgavaks.

Eriomadused

  • Kasutusvalmis;
  • Kuivab kiiresti;
  • Põhjamaade Luigemärgis;
  • Soome Allergia-, Naha- ja Astmaliidu poolt välja antud allergiamärgis;
  • Võtmelipu sümbol;
  • Kiilto Pro Natura märgis: toode on valmistatud taastuvatest materjalidest;
  • 750 ml pudel on 100% taaskasutatud rHDPE-st.

Puhtad ja kirkad aknad toovad elu igasse ruumi! Kasutusvalmis aknapuhastusvahend muudab puhastamise kiiremaks ja lihtsamaks, kuna see eemaldab tõhusalt mustuse ja plekid vaid mõne pihusti ja salvrätikuga. Kiilto Pro Window Spurt on vees lahustuv ja kasutusvalmis. See on tõhus lahendus mustuse, tahma ja rasvaplekkide eemaldamiseks pindadelt. Toode hoiab klaaspinnad puhtana, jätmata kilet. Seda saab kasutada isegi -20 °C juures, tagades aastaringselt puhtad aknad.

Valides toote Kiilto Pro Natura sarjast võite olla kindel, et kogu tarneahel alates toorainest kuni valmistamise, toote kasutamise ja pakendi utiliseerimiseni on läbimõeldud võimalikult keskkonnasäästlikuks. Ühes pakendis realiseerub palju jätkusuutlikke valikuid!

Lingid

Materjalid

Rakendus

Akende, peeglite ja metallpindade puhastamiseks. Veenduge, et puhastatav pind oleks alkoholikindel. Mõeldud professionaalseks kasutamiseks.

pH

Toote pH: 8
Lahuse pH: 8

Välimus ja lõhn

Punane läbipaistev vedelik, lõhnatu.

Tootja riik

SOOME

Pakendi suurus Toote kood GTIN
6 x 750 ml 411252 6417964481129
Hoiustamine

Pakend tuleb hoida tihedalt suletuna. Hoida toode eemal süttimisallikatest. Efektiivne eluiga on 3 aastat alates valmistamisest.

Kasutusjuhend

Pihustage Kiilto Pro Window Spurt mikrokiust lapile ja pühkige pind puhtaks.

Keskkond ja ohutus

Kiilto Pro Window Spurt kuulub Kiilto Pro Natura tootesarja. Natura sarja
tooted on valmistatud toorainest, mis on taimne ja taastuv, biolagunev ja vastutustundlikult toodetud. Koostisosad on keskkonnasõbralikud ja lagunevad reovee puhastamisel kergesti. Kiilto Pro Natura on samm tuleviku puhastusvahendite poole!

Kiilto Pro Window Spurt pakend kannab Põhjamaade Luigemärgist. See on selge ja erapooletu märgis toote keskkonnasõbralikkusest ja minimaalsest kliimamõjust kogu selle elutsükli jooksul. Märgistus näitab, et tootes sisalduvad ained mõjutavad ümbritsevat keskkonda võimalikult vähe.

Soome Allergia-, Naha- ja Astmaliidu poolt omistatud allergiamärgis näitab, et toode ei põhjusta tavaliselt nahaärritust ega sensibiliseerimist ega põhjusta lõhnatundlikkuse sümptomeid, allergiaid ega astmareaktsioone.

Tootel on ka võtmelipu sümbol. Tegemist on registreeritud märgiga, mis näitab, et toode on toodetud Soomes.

Pakend sisaldab taaskasutatud plastmaterjali: 750 ml pudel on 100% taaskasutatud (rHDPE). Kasutatavad pihustusdüüsid ei ole valmistatud taaskasutatud materjalidest. Pakendeid saab ka pärast kasutamist edasi töödelda: soovitame tühjad loputatud pakendid taaskasutada ja materjalina taaskasutada. Tühje pakendeid saab taaskasutada energia saamiseks. Ka toote transpordipakendid on taaskasutatavad.

Ohutus: kasutage kaitsekindaid. Tagada piisav ventilatsioon. Ärge kasutage kuumadel pindadel.

Märkus

Tuleohtlik: sisaldab 35% alkoholi.
Kasutage kaitsekindaid.
Tagada piisav ventilatsioon.
Ärge kasutage kuumadel pindadel.