Terviklahendused / Tööstusliimid /

Transporditööstus

Transporditööstusele on suurim potentsiaal mitmesuguste materjalide, näiteks komposiitide, laminaatide, metallide või plastide kasutamine. Meie partnerina võite olla kindel, et meie lahendused esindavad alati tööstusvaldkonna uusimaid tehnilisi arenguid.

Tugevuse suurendamine, kaalu vähendamine ja isolatsiooniomaduste parandamine on peamised suundumused transporditööstuses. Pideva täiustamise poole püüdlemisel on probleemiks kvaliteedi ja täiuslikkuse säilitamine. Kiiltoga tihedat koostööd tehes saame alati leida õiged liimilahendused.

Näiteid meie liimilahendustest

Sandwitch-paneelide valmistamisel kasutatavad liimid

Konkurentsieelise tagamisel on väga tähtis tootmise tõhusus ja töötsükli pikkus. Olulised arenguvaldkonnad on energiatõhusus, konstruktsiooni kergus ja keskkonnamõju. Tootmise tõhususe tagamiseks hõlmavad uusimad lahendused mitmekomponentset süsteemi, mille korral liimide kuivamiskiirus muutub tööetapiti. See võimaldab lühikest pressimisaega ka keeruliste struktuuride puhul.

Montaažiliimid

Standarditud tooted ja tööprotseduurid tagavad usaldusväärse lõpptulemuse. Eri materjalide kasutamisel võib vajalikuks osutuda kasutada mitmesuguseid puhastamis- ja kruntimismeetodeid. Hoolikalt katsetatud lahendused muudavad lõpptulemuse tugevaks ja vastupidavaks, ilma et see kahjustaks elastsust ja lekkekindlust.

Meie toodete kaubamärgid

Tooted

Mida me saame koos saavutada?

Tere tulemast Kiilto maailma

Uudised