Meist /

Brändid

Meie eesmärk on arendada, toota ja turustada usaldusväärseid tooteid, mis on mõeldud Põhjamaade professionaalidele erinevates valdkondades. Olles ise üle 100-aastase ajalooga Põhjamaade ettevõte, tunneme hästi Põhjamaade tingimusi ja nõudeid oma toodetele. Meie lai valik tooteid hõlmab professionaalse ja isikliku hügieeni, ehituse, tööstusliimide valdkonna ja pakub lahendusi tulekindlusele kahe erineva kaubamärgi all.


Kiilto Pro

Kiilto Pro tootesari ühendab keskkonnainnovatsiooni ning tugeva pühendumuse, et professionaalid ehitus-, tööstus- ja professionaalse hügieeni valdkonnas saaksid olla edukad.

Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele ja koostööpartneritele jätkusuutlikke ning edukaid lahendusi. Olles esindatud erinevates Põhjamaade piirkondades, tunneme hästi kohalikke olusid ja nõuded; oma klientide kõrvalt areneme ka meie läbi uute lahenduste otsimise ja tootearenduse.

Kiilto Pro tootesari on loodud pikaajaliseks kliendisuhteks, kus kvaliteetsed tooted on alati ühendatud kõrgetasemeliste, tööstusharuspetsiifiliste asjatundjatega, kes on alati valmis Teid aitama.

Kiilto Pro professionaalse hügieeni valikus on kvaliteetsed tooted ja lahendused, mis on mõeldud erinevatele kõrget hügieenitaset nõudvatele tööstusharudele. Meie valikus olevad pesuvahendid, puhastusvahendid ja seadmed on spetsiaalselt välja töötatud professionaalseks kasutamiseks. Lisaks meie Kiilto Pro professionaalsete hügieenitoodete valikule pakume erinevate vajaduste jaoks ka doseerimissüsteeme ja dosaatoreid.

Kiilto Pro tooted ja teenused mängivad olulist rolli erinevates tööstuslikes liimimis- ja tulekindlate lahenduste valdkondades. Meie lahendused tagavad ka kõige nõudlikemate tehniliste protsesside rakendamise, tagades tootmise tõhususe. Tööstuslike liime ja tulekindlaid lahendusi arendatakse alati tihedas koostöös kliendiga.

Kiilto Pro kaubamärk pakub ehituse jaoks laias valikus tooteid professionaalseks siseviimistluseks. Lisaks kvaliteetsetele toodetele erinevateks ehitusetappideks pakume ka professionaalset koolitust ja tehnilist tuge, mis põhineb kohalikel ehituskvaliteedi nõuetel.

Erisan Pro

Erisan Pro tootesari pakub mitmekülgset valikut lõhnavabu nahapuhastusvedelikke, käte desinfitseerimisvahendeid, niisutajaid ja muid isikliku hügieeni tooteid, mis on mõeldud kasutamiseks professionaalsetele kasutajatele, aga ka lõpptarbijatele. Kvaliteetsed ja samas õrnad Erisan Pro tooted on hea ning usaldusväärne valik neile, kes hindavad ohutut efektiivsust, tegemata sealjuures järeleandmisi naha heaolus. Tooted pakuvad kaitset ka kõige tundlikumale nahale. Kui soovite pakkuda oma töötajatele ja klientidele esmaklassilist kätehügieeni, on Erisan Pro sari just õige valik.

Erisan Pro toodete kvaliteet põhineb Soome töötingimuste mõistmisel ja naha heaolu toetamisel. Esimene tervishoiu valdkonnale suunatud lõhnavaba toode töötati välja juba 50 aastat tagasi. Tootearenduse nurgakivideks olid puhtus, ohutus, raviomadused ja efektiivsus. Selle sarja tooted on olnud algusest peale lõhna- ja värvainetevabad. Koostisosadeks valiti vaid need ained, mis ei ärritanud nahka ega põhjustanud naha ülitundlikkust. Samad põhimõtted juhivad Erisan Pro tootesarja ka tänapäeval.