4026 0036

Kiilto Pro Vieno lõhnatu
Üldpuhastusaine

Kiilto Pro Vieno lõhnatu üldpuhastusvahend on mõeldud kõigi kõvade pindade igapäevaseks puhastamiseks. Toode puhastab tõhusalt. Toode on kergelt leeliseline.

Eriomadused

  • Mitmekülgne;
  • Põhjamaade Luige ökomärgis;
  • Soome Allergia-, Naha- ja Astmaliidu poolt välja antud allergiamärgis;
  • Võtmelipu sümbol;
  • Kiilto Pro Natura märgis: valmistatud taastuvatest materjalidest;
  • 1 l pudel on 100 % ringlussevõetud rHDPE ja 5 l kanister on 35 % ringlussevõetud rHDPE;
  • Allergia märgis.

Igapäevane puhastamine on igas hoones ja rajatises rutiini oluline osa. Puhastamine muutub lihtsamaks ja tõhusamaks, kui üks toode sobib kõikidele pindadele, alates avalikest ruumidest kuni professionaalsete köökide ja isegi sanitaarsõlmedeni.

Kiilto Pro Vieno lõhnatu on universaalne ja mitmekülgne puhastusvahend, mis eemaldab pindadelt mustuse. See on tõhus, kasutajakindel ja vastutustundlikult toodetud. Toodet võib kasutada nii käsitsi- kui masinkoristuse puhul. Toode sobib nii igapäevaseks, perioodiliseks kui ka põhipuhastuseks. Annus tuleb kohandada vastavalt puhastatavale pinnale.

Valides toote Kiilto Pro Natura tootesarjast võid olla kindel, et kogu tarneahel, alates tooraine tootmisest kuni toote kasutamise ja pakendite utiliseerimiseni, on võimalikult keskkonnasõbralik: üks toode sisaldab ja realiseerib arvukalt jätkusuutlikke valikuid!

Lingid

Materjalid

Rakendus

Kõigi kõvade pindade igapäevaseks puhastamiseks käsitsi või masinate abil.

Võimalik kasutada värvitud, poleeritud ja poleerimata põrandate puhastamiseks, linoleum-, laminaat- ja ESD-põrandate puhastamiseks, lakitud ja õlitatud puidu puhastaseks, epoksü- ja akrüülkattega betooni puhastamiseks. Sobib ka uute poleerimata põrandate esmaseks puhastamiseks, mööbli ja seinte põhipuhastuseks ning sanitaarsõlmede ja professionaalsete köökide igapäevaseks puhastamiseks. Mõeldud professionaalseks kasutamiseks.

pH

Toote pH: 10.5
Lahuse pH: 8.5

Välimus ja lõhn

Värvitu lõhnatu vedelik.

Tootja riik

SOOME

Pakendi suurus Toote kood GTIN
3 x 5 l 41081 6417964410815
6 x 1 l 41080 6417964410808
Hoiustamine

Säilitada soojas ruumis. Efektiivne säilivusaeg on 5 aastat alates tootmisest (eelduseks toote õiged ladustamistingimused).

Kasutusjuhend

Doseering:
- igapäevane puhastus 1-5 ml / 1 l Kiilto Pro Vieno lõhnatud puhastusvahendit 1 l vee kohta.
Reguleerige annust vastavalt pinna mustuse tasemele.

Keskkond ja ohutus

Kiilto Pro Vieno lõhnatu on osa Kiilto Pro Natura tooteperekonnast. Natura tooted on valmistatud toorainest, mis on taimne ja taastuv, biolagunev ja vastutustundlikult toodetud; koostisosad on keskkonnasõbralikud ja lagunevad reoveepuhastuses kergesti. Kiilto Pro Natura on samm tulevaste pesuvahendite suunas!

Kiilto Pro Vieno lõhnatu kannab Põhjamaade Luigemärgist. See on selge ja erapooletu viide toote keskkonnasõbralikkusele ja minimaalsele kliimamõjule kogu selle elutsükli jooksul. Märgis tähendab, et tootes sisalduvad ained mõjutavad keskkonda võimalikult vähe.

Tootel leitav allergiamärgis on välja antud Soome Allergia-, Naha- ja Astmaliidu poolt. See näitab, et toode ei põhjusta tavaliselt nahaärritust ega sensibiliseerimist ega põhjusta lõhnatundlikkuse sümptomeid, allergiaid ega astmareaktsioone.

Kiilto Pro Vieno lõhnatu tootel on ka võtmelipu sümbol- registreeritud märk mis näitab, et toode on valmistatud Soomes.

Pakend sisaldab ringlussevõetud plastikut: 1-liitrine pudel on 100 % ringlusesse võetud rHDPE ja 5-liitrine kanister on 35 % ulatuses ringlusesse võetud rHDPE. Pakendi korgid ei ole valmistatud ringlusesse võetud materjalidest.

Pärast kasutamist soovitame tühjad loputatud pakendid ringlusse võtta ja materjalina taaskasutada. Pakendeid saab uuesti kasutada ka energia saamiseks. Samuti on taaskasutatavad transpordipakendid.

Tooteohutus: vältige tarbetut kokkupuudet nahaga. Pidevas kasutuses on soovitatav kasutada kaitsekindaid. Silma sattumisel loputada koheselt rohke veega ja vajadusel pöörduda arsti poole.

Koostisosa Toime
Mitteioonsed pindaktiivsed ained (5-15 %) Alandab pindpinevust ja eemaldab mustuse.
4026 0036