Jaetooted

Mõistame klientide vajadusi

Puhtuse ja hügieeni valdkonnas on meie eesmärk arendada, toota ja turustada usaldusväärseid tooteid, mis on mõeldud meie klientidele ja nende vajadustele. Soome ettevõttena teame kohalikke tingimusi ja nõudeid oma toodetele. Meie terviklik valik sisaldab kuue erineva kaubamärgi alla kuuluvat nõudepesu-, majapidamis-, pesu- ja isikliku hügieeni tooteid.

kiilto logo
seerto logo
Erisan logo
linna logo
frina logo
aisti logo
puhastustooted

Lai valik tooteid

Arendame ja muudame oma tooteid ohutuks ja vastutustundlikuks Soomes, hoolides keskkonnast ja inimestest. Soome ettevõttena tunneme kohalikke olusid ja standardeid. Meie laias valikus on tooteid nõudepesuks, majapidamises puhastamiseks, pesemiseks ja isiklikuks hügieeniks.

Loe lisaks >

mees ja naine suhtlemas

Usaldusväärne partner, kes on pühendunud pidevale arengule

Meie eesmärk on aidata Soome jaemüüjatel teenida tarbijaid parimal võimalikul viisil. Meie logistikakeskuse Raisios eesmärk on 100% tarnekindlus; see on meie jaoks aupreemia. Tagades katkematu ja kvaliteetse tarneahela, on võimalik tagada meie toodete 100-protsendiline kättesaadavus kaupluste riiulitel.

Loe lisaks >

serto tooted

Serto tootevalik on uuendatud

Serto pesuaineid on uuendatud nii pakendi kui ka koostise osas. Uus pesupulbri kontsentreeritud retsept võimaldab pesta riideid väiksema koguse pesupulbriga. Samal ajal on pakendi suurust vähendatud, mis säästab omakorda nii pakenditoorainet kui ka transpordiga kaasnevat keskkonnakahju.

Loe lisaks >