Terviklahendused / Tööstusliimid /

Puidutöötlemine ja mööblitööstus

Puidu- ja mööblitööstuses on protsesside tõhusus ja ohutus meie klientide jaoks peamised konkurentsitegurid.

Tootmise pidev areng tagab konkurentsivõime. Liimimisprotsessi optimeerimine nõuab pidevat arengut. Näiteks spoonimise puhul võib vaid 10-sekundiline surveaja lühendamine suurendada märkimisväärselt tootlikkust aasta lõikes. Meie uuendused kiirtsükkelpresside vallas võivad märgatavalt vähendada surveaega ja suurendada tootlikkust.

Mööbli tootmisel on väga olulised tegurid ruumiõhu kvaliteet ja kasutaja ohutus. M1-sertifikaadiga liimi kasutamine mõjutab oluliselt lõpptoote üldisi emissioonikoguseid.

Näiteid meie liimilahendustest

Spoonimisel kasutatavad liimid

Spoonimisel ei tohi liim määrida ega materjalist läbi tungida, olenemata puidu liigist ja spooni paksusest. Samad liimid peavad sobima ka erinevate lamineeritud materjalide liimimiseks. Meie uusimad spoonimisel kasutatavad lahendused põhinevad äärmiselt kiirel ja mittemäärival liimil.

Liimpuitplaatide korral kasutatavad liimid

Männipuit on kõige tavalisem valik mööbli ja treppide valmistamisel kasutatava liimpuitplaatide korral. Meie uusimad D3-klassi liimid on optimeeritud pH-ga, mis välistab liimikihi iseloomuliku värvuse muutumise männivaigu mõjul. Kuna liimpuitplaatide tootmisprotsess muutub üha kiiremaks ja tehnilisemaks, oleme välja töötanud ka toote, mis on eriti sobiv kiirtsükkelpressimise korral ja aitab viia tootlikkuse täiesti uuele tasemele.

Servakantide korral kasutatavad liimid

Mööbliesemete korral kasutatavad servakandid määravad toote kvaliteedi. Servakantide liimimiseks kasutatavad liimid peavad tagama hea nakkuvuse erinevate materjalidega, et ribade liimimine oleks tõhus isegi üha populaarsemaks muutuva kliendispetsiifilise materjalivaliku korral.

Klientidelt

Kiilto pani õla alla palkide tootmistehase käivitamisele – luues veelgi tugevama sideme puidu ja liimide vahel

Loe edasi

Meie toodete kaubamärgid

Tooted

Mida me saame koos saavutada?

Tere tulemast Kiilto maailma

Uudised