Terviklahendused / Tööstusliimid /

Akna- ja välisustetööstusest

Akna- ja uksetööstuses peavad tooriku valmistamisel kasutatavad liimid olema sellise kvaliteediga, et see aitaks garanteerida toote kasutusiga aastakümneteks.

Aknad ja ukse peavad aasta läbi ilmastikule vastu pidama. Kiilto liimid on välja töötatud taluma nõudlikku põhjamaist kliimat.

Tootmise pidev areng tagab konkurentsivõime. Liimimisprotsessi optimeerimine on pidevas arengus, näiteks liimimisprotsessi optimeeritud vähenemine ühes liimimistsüklis kümne sekundi võrra toob aasta jooksul kaasa tootlikkuse märgatava kasvu.

Kiilto M1-sertifikaadiga liimid võimaldavad partneritel valmistada tipptasemel tooteid, mis tagavad siseruumides kvaliteetse õhu.

Näiteid meie liimilahendustest

Sõrmseotistes kasutatavad liimid

Kvaliteetne sõrmseotis nõuab head purunemistugevust ja ilmastikukindlust ning täpset pealekandmist. Meie liimide D4-valikus on kohandatud lahendused nii sile- kui ka sõrmseotiste jaoks.

Pinna lamineerimisel kasutatavad liimid

Pinna lamineerimisel kasutatav liim peab vastama iga survemeetodi korral spetsiifilistele nõuetele. Kiirtsükkelpressimise peamine eelis on kiirus. Meie D4-klassi liimid kiirtsükliga kokkusurumiseks on ideaalsed just sellistel juhtudel. Liim peab toimima võrdselt hästi igasuguse välistemperatuuri korral. Meie D4-liimid kuuluvad tööstusharus kasutatavate seas stabiilsemate hulka.

Ukselengide liimimine

Uste paigaldamisel määrab välisukse kvaliteedi liimimisprotsess. Võttes arvesse ukse konstruktsiooni ja kasutatud materjale, saame pakkuda kohandatud keemilise koostisega liime, mis tagavad välisuste kvaliteetse ja tõhusa tootmise.

Klientidelt

Kiilto pani õla alla palkide tootmistehase käivitamisele – luues veelgi tugevama sideme puidu ja liimide vahel

Loe edasi

Meie toodete kaubamärgid

Tooted

Mida me saame koos saavutada?

Tere tulemast Kiilto maailma

Uudised