4026 0036

Kiilto Forte
Üldpuhastusaine

Kiilto Pro Forte on universaalne puhastusvahend pindade ja toiduvalmistamisseadmete hoolduspuhastuseks. Toodet saab kasutada ka nõudepesuvahendina nõude käsitsi pesemisel.

Eriomadused

  • Mitmekülgne;
  • Luigemärgis;
  • Kiilto Pro Natura märgis: toode on valmistatud taastuvatest materjalidest.

Professionaalses köögis on ülimalt oluline säilitada kõrge puhtuse tase. Kiilto Pro Forte on mitmekülgne puhastusvahend kõigi köögipindade tõhusaks puhastamiseks. See sobib põrandate puhastamiseks, nõude või pottide käsitsipesuks, toiduvalmistamisseadmete puhastamiseks ja üldiseks pindade puhastamiseks. Kiilto Pro Forte on mitmekülgne ning väga tõhus puhastusvahend.

Valides toote Kiilto Pro Natura sarjast, võite usaldada, et kogu tarneahel alates toorainest kuni valmistamise, toote kasutamise ja pakendi utiliseerimiseni on läbimõeldud võimalikult keskkonnasäästlikuks. Ühes paketis realiseerub palju jätkusuutlikke valikuid.

Lingid

Materjalid

Rakendus

Tõhus üldpuhastusaine nõudepesumasinate, toiduvalmistamisseadmete, pindade ja põrandate puhastamiseks. Sobib pottide, kombineeritud ahjude ja alumiiniumist nõude pesemiseks. Mõeldud professionaalseks kasutamiseks.

pH

Toote pH: 10
Lahuse pH: 9.5

Välimus ja lõhn

Tumedat värvi, lõhnatu.

Tootja riik

SOOME

Pakendi suurus Toote kood GTIN
3 x 5 l 63041 6417964630411
6 x 1 l 63040 6417964630404
Hoiustamine

Säilitada temperatuuril üle +5°C.
Kõlblikkusaeg viis aastat alates tootmiskuupäevast.

Kasutusjuhend

Käsitsi nõudepesu ja alumiiniumnõude pesemine: nõude või keedunõude käsitsi pesuks doseerige 1-5 ml / 1 l vee kohta. Peske ja loputage.

Potid: kandke Kiilto Pro Forte käsitsi või pihustades lahjendamata kujul puhastatavale pinnale (saadaval pihustuspüstol art. 63028). Nakkub ka vertikaalsetele pindadele. Laske ainel toimida 10-15 minutit. Pikendatud kokkupuuteaeg suurendab toote tõhusust. Puhastage ja loputage.

Köögipinnad: doseeringe 1-5 ml Kiilto / 1 l vee kohta. Sama doseeringuga saab Kiilto Pro Fortet kasutada kaküpsetusseadmete välisete veekindlate pindade puhastamiseks.

Põrandad: doseering 1-5 ml / 1 l vee kohta. Kasutada doseerimisseadet või - pumpa. Sobib kasutamiseks ka kombineeritud põrandapesumasinatest. Doseerimiseks kasutage doseerimisseadet, -pumpa või -arvestit.

Keskkond ja ohutus

Kiilto Pro Forte on osa Kiilto Pro Natura sarjast. Selle sarja tooted on valmistatud toorainest, mis on taimne ja taastuv, biolagunev. Kõik tooted on toodetud vastutustundlikult. Koostisosad on keskkonnasõbralikud ja lagunevad reovee puhastamisel kergesti. Kiilto Pro Natura on samm tuleviku pesuvahendite poole!

Kiilto Pro Fortel on ka Põhjamaade Luige märgis. See on selge ja erapooletu märgis, mis näitab toote keskkonnasõbralikkust ja minimaalsest mõjust kliimale kogu selle elutsükli jooksul. Märgistus näitab, et tootes sisalduvad ained mõjutavad ümbritsevat keskkonda võimalikult vähe.

Pakend sisaldab taaskasutatud plastikut: 1-liitrine pudel on 100% taaskasutatud (rHDPE) ja 5-liitrine kanister on 35% taaskasutatud (rHDPE). Kasutatavad korgid ei ole valmistatud taaskasutatud materjalidest. Pakendeid saab ka pärast kasutamist edasi töödelda: soovitame tühjad loputatud anumad taaskasutada ja materjalina taaskasutada. Neid saab ka taaskasutada energia saamiseks. Transpordipakendid on taaskasutatavad.

Märkus

Sobib ka alumiiniumnõudele ja -pindadele.

Koostisosa Toime
Mitteioonsed pindaktiivsed ained (15 - 30 %) Alandab vee pindpinevust, lahustab ja eemaldab rasvase mustuse.
4026 0036