Terviklahendused /

Tuletõkke lahendused

Ehkki tuli on meie igapäevases elus ülioluline element, on sellel ka hävitav jõud. Tuletõkke lahenduste kasutamine võib aidata kaitsta inimesi ja nende vara.

Tuletõkkelahendusteks kasutatakse kemikaali, mis takistab või aeglustab tule progresseerumist materjalis, millele ainet kasutatakse. Kiilto toodab keskkonna- ja kasutajasõbralikke tuletõkkelahendusi puidu-, paberi- ja pakenditööstusele ning isolatsiooni- ja filtrimaterjalidele.

Kiilto tulekindlate toodete peamine omadus on see, et neid on lihtne ja ohutu kasutada ning need tagavad kliendi tootmisprotsessi efektiivsuse. Kiilto arendab oma tooteid koos kliendiga, kohandades neid vastavalt individuaalsetele soovidele. Meie sajanditepikkune keemiatööstustoodete kogemus ja tuletõkkelahendustele keskendunud spetsialistide meeskond tagavad teie toote jaoks parima võimaliku tulemuse.

Kiilto leegiaeglustid on pikaajalise ja hoolika tootearenduse tulemus.

Soomes, meie ulatuslikus tootearenduses, töötab pühendunud meeskond arendades tuletõkkelahendusi. Meie labor pakub laias valikus testimisvõimalusi. Näiteks tänu oma koostööle ülikoolidega saame teha koonuse kalorimeetri teste tiheda ajakavaga. Oleme näiteks VTT kõrval teinud SBI (Single Burning Item) teste. Igal juhul kohandame oma testid ja meetodid vastavalt kliendi vajadustele.

Leegiaeglusteid on pikka aega kasutatud sellistes materjalides nagu plast, kumm ja tekstiil.

Tuletõkkelahenduste efektiivsus sõltub sageli sellistest ainetest nagu broom, mis on aga inimestele ja keskkonnale kahjulikud. Suhtumine tuletõkkelahendustesse on muutunud seoses just nende kasutatud ainete mürgisusega, nende kogunemisega elunditesse ja sellest tulenevale tervisekahjustusele. Viimastel aastatel on suurenenud nõudlus tuletõkkelahendustele järele, mis on inimestele ja keskkonnale ohutud. Teadmistega muutuvad pidevalt ka õigusaktid ja seda just keskkonnasõbralikemate lahenduste kasuks. Kiilto järgib tuletõkkelahenduste osas vastutustundlikke tavasid, nagu ka teiste keemiatööstustoodete puhul, Kiilto vastutusaladeks on keskkonna- ja tooteohutus ning heaolu.