Terviklahendused / Professionaalne hügieen /

Toiduainetööstuse tööjuhised

Toiduainetööstuses peavad meie kliendid olema 100% kindlad hügieenis ja ohutuses. Pakume integreeritud lahendusi tööstuslike protsesside pesemiseks ja puhastamiseks erinevates tööstusharudes. Pikaajalised suhted ja koostöö on meie viis asju ajada. Keskkonnaaspektid on meie ettevõtte põhitegevus ning lisaks soovime aidata klientidel saavutada keskkonnaeesmärke, pakkudes lahendusi, mis on valmistatud vastutustundlikest materjalidest ja pakendatud taaskasutatavatesse pakenditesse.

Puhtuseliidrina pakume terviklikku integreeritud lahendust toiduainetööstuses. 

Toiduainetööstuses on põhirõhk tootmise ja seadmete hügieenil. Kvaliteetne toit põhineb ohutusel, puhtusel ja maitsel ning kvaliteetsel ahelal. Meie kliendid peavad olema 100% kindlad hügieenis ja ohutuses. Pakume lahendusi tööstusprotsesside pesemiseks ja puhastamiseks erinevates tööstusharudes.

Meie eesmärk on luua kliendiga pikaajaline, usaldusväärne ja jätkusuutlik koostöö. Tegutseme paljude aastate kogemustega ja tunneme kohalikke olusid. Seetõttu saame tuvastada kliendi vajadused ja täpsustada meie pakkumist. Usume partnerlusse ja oleme pühendunud pikaajalistele suhetele. Meie tegutsemisviis on meie tugevus ning arendame oma protsesse, teenuseid ja tooteid pidevalt edasi.

Kõigis meie lahendustes on arvestatud keskkonnaaspektidega ning sisemine uurimis- ja arendusmeeskond töötab iga päev keskkonnateemadega. Püüame olla keskkonna valdkonna liider ja tahame aidata oma klientidel saavutada keskkonnaeesmärke, pakkudes lahendusi, mis on valmistatud vastutustundlikest allikatest pärit materjalidest ja pakendatud taaskasutatavatesse pakenditesse.

Tööjuhised