Ehitus /

Kontakt

Tehniline tugi

Meie eksperdid aitavad teil valida õige toote ja vastavad teie küsimustelele.


Marko Kooskora
Tehniline Konsultant / Müügiesindaja: Harjumaa, Saare- ja Hiiumaa, Lääne-Eesti
marko.kooskora@kiilto.com
+372 50 82 932
Aivo Jõemets
Põrandate tasandused / Müügiesindaja: Harjumaa, Kesk- ja Põhja-Eesti
aivo.joemets@kiilto.com
+372 50 76 193
Kaja Kuus
Tootejuht / Müügiesindaja: Harjumaa, Lõuna-Eesti
kaja.kuus@kiilto.com
+372 51 485 47

Kontor

Tanel Lonks
Tegevjuht
tanel.lonks@kiilto.com
+372 52 71 266
Mart Luhari
Tootegrupi Juht
mart.luhari@kiilto.com
+372 50 16 665
Auli Kaldaru
Turundusjuht
auli.kaldaru@kiilto.com
+372 55 42 455
Cariina Kross
Müügisekretär
cariina.kross@kiilto.com
+372 60 31 900
Piret Laagriküll
piret.laagrikyll@kiilto.com
+372 51 37 626

Ladu

Ranet Vardja
Laojuhataja
ranet.vardja@kiilto.com
+372 6031 916
Marion Adusoo
Laotöötaja
marion.adusoo@kiilto.com
+372 6031 915
Marek Abel
Laotöötaja
marek.abel@kiilto.com
+372 6031 918
Peeter Margusonov
Autojuht
+372 51 36 933