Teenused /

Kiilto teenused hügieeni spetsialistidele

Oleme uhked selle üle, et pakume puhastushügieeni vallas personaalseid terviklikke lahendusi, mis vastavad just teie vajadustele! Oleme oma klientidele usaldusväärne partner, aidates neil hoida kõrget hügieenistandardit läbi paljude erinevate teenuste ning lahenduste. Pange tähele, et pakutavad teenused ning lahendused võivad piirkonniti erineda. Klientide meelerahu ning rahulolu on meile ülimalt tähtis.

Digitaalsed teenused

Meie digitaalsed professionaalse hügieeni teenused pakuvad lihtsaid ja kulutõhusaid lahendusi, et tagada teie klientidele turvalisus ning rahulolu. Tänu intuitiivsetele liidestele ja reaalajas jälgimisele lihtsustavad need tööriistad professionaalide hügieenihaldust, pakkudes nii tõhusust kui ka meelerahu.

Lisaks eelnevale, pakume ka digitaalset Infokeskust. Infokeskus on digitaalne tööriist klientidele, kel on palju erinevaid puhastusobjekte erinevates tööstusvaldkondades. Süsteem tagab klientidele ohutud ja vastutustundlikud toimingud. Infokeskuses on võimalik luua mitu erinevat, sihtotstarbelist ja kohandatud puhastusplaani. Vajalik info on kättesaadav igale töötajale koos selgete tööjuhiste, seadmete õppevideotega ja infoga seadmete õige kasutamise kohta. Plaanidele pääseb ligi kõikjalt.

Tehniline tugi

Meie tehnilise toe personal pakub erinevaid tehnilisi teenuseid ning aitab leida lahendusi ka väljakutsuvates olukordades. Meie kogenud tehnikud on alati valmis teid külastama, aitamaks teil leida probleemidele efektiivsed ja toimivad lahendused.

Kiilto ekspertteenused

Kiilto ekspertteenused hõlmavad erinevaid valdkondi, mille eesmärk on tõsta ohutust, efektiivsust ja kvaliteeti erinevates hügieeniaspektides. Alates kemikaalide juhtimisest kuni jätkusuutlikkuse algatusteni, logistika optimeerimisest kuni eeskirjade järgimiseni on ekspertteenustel keskne roll kaasaegsete ettevõtete erinevate vajaduste rahuldamisel.

Kiilto eksperdid aitavad teid meeleldi

  • keemiakataloogi koostamine.
  • kemikaaliohutusalane konsultatsioon.
  • kohandatud tootevaliku kataloogi koostamine.
  • tekstiilipesuprotsesside enesekontrolliteenus.
  • hügieeni- ja puhastusplaani koostamine.
  • soovitused põrandapindade hooldamiseks.
  • tehnilised soovitused.
  • ja palju muud.

Koolitused

Laitmatute hügieenistandardite poole püüdlemisel on esmatähtsad teadmised ja asjatundlikkus. Meie professionaalsed hügieenikoolitused on üles ehitatud selliselt, et teie personal saaks kõik vajalikud oskused ja arusaamad hügieenivaldkonnast. Kõik eksperthinnangud ning koolitused on hoolikalt läbimõeldud ning kohandatud vastavalt iga kliendi vajadusele.

Meie koolitajad hindavad põhjalikult teie hügieenikorralduse erinevaid aspekte. Hindamisele võetakse näiteks kätehügieenitoodete paigutus ning piisavuse kontrollimine, puhastusvahendite nõuetekohane ladustamine ja nende kasutamise tagamine, nõustamine erinevatele piirkondadele sobivate tootevalikute osas jne. Anname ülevaate valdkondadest, mida tuleks täiustada ja optimeerida. 

Lisaks pakume koolitusi sellistel teemadel nagu kätehügieen, märgade ruumide puhastamine, pinnamaterjalid, puhastusvahendite ohutu kasutamine ja puhastusmasinate ergonoomiline kasutamine. Koolitusteemade valimisel arvestame konkreetselt teie vajadustega.

Hügieenitestid

Lisaks hügieenialasele nõustamisele ja koolitamisele, pakkudes tugiteenuseid kas digitaalselt või teie endi tööruumides, aitame teid hea meelega erinevate hügieenitestide tegemisel, eriti toitlustus-, tervishoiu- ja toiduainetööstuse sektoris. Need testid hõlmavad nõudepesumasinate, instrumentide pesumasinate ja loputusmasinate kontrollmõõtmisi, pinnahügieeni proovide võtmist ja veeanalüüse.

Soovite rohkem teada saada? Meie eksperdid on siin, et teid aidata!

Meie eksperdid on siin, et teid aidata! Põhjamaade partnerina tunneme Põhjamaade tingimusi ja nõudeid. Püüame aidata teil saavutada soovitud hügieenitaset, pakkudes terviklahendusi, sealhulgas tooteid ja teenuseid, mis on alati kohandatud teie konkreetseid vajadusi silmas pidades. Lisainfo saamiseks võtke ühendust oma piirkonna eksperdiga.