Kiilto Pro Kiilto Window
Klaaspindade puhastusaine

Kiilto Pro Window on klaasi-, peegli- ja metallpindade puhastusvahend. Eemaldab tõhusalt mustuse ja kuivab kiiresti, jättes puhastatud pinna läikivaks ja mustust hülgavaks.

Eriomadused

  • Võib kasutada isegi -28°C juures;
  • Põhjamaade Luige ökomärgis;
  • Soome Allergia-, Naha- ja Astmaliidu poolt välja antud allergiamärgis;
  • Võtmelipu sümbol;
  • Kiilto Pro Natura märgis: toode on valmistatud taastuvatest materjalidest;
  • 1 l pudel on 100% taaskasutatud rHDPE ja 5 l kanister on 35% taaskasutatud rHDPE.

Puhtad ja kirkad aknapinnad toovad elu igasse ruumi. Kiilto Pro Window on veeslahustuv ja tõhus lahendus mustuse-, tahma- ja rasvaplekkide eemaldamiseks pindadelt. Hoiab klaaspinnad puhtana, ei jäta jääke. Seda saab kasutada isegi -28 °C juures, tagades aastaringselt puhtad aknad.

Valides toote Kiilto Pro Natura sarjast, võite usaldada, et kogu toote elutsükkel alates toorainest kuni valmistamise, toote kasutamise ja pakendi utiliseerimiseni on läbimõeldud võimalikult keskkonnasäästlikuks. Ühes pakendis realiseerub palju jätkusuutlikke valikuid.

Lingid

Materjalid

Rakendus

Akende, peeglite ja metallpindade puhastamiseks. Veenduge, et puhastatav pind oleks alkoholikindel. Mõeldud professionaalseks kasutamiseks.

pH

Toote pH: 8
Lahuse pH: 8

Välimus ja lõhn

Punane, läbipaistev vedelik, lõhnatu

Tootja riik

SOOME

Pakendi suurus Toote kood GTIN
3 x 5 l T7005.005 6411517005053
6 x 1 l T7005.001 6411517005015
Hoiustamine

Tihedalt suletuna, eemal süüteallikatest.

Efektiivne kasutusiga on 1-liitrise pudeli puhul 3 aastat valmistamise kuupäevast ja 5-liitrise kanistri puhul 5 aastat valmistamise kuupäevast.

Kasutusjuhend

Tavaline mustus: klaaspindade pesemisel 10 ml / 1 l vee kohta.

Plekkide eemaldamine: klaaspindade pesemisel 5 dl /1 l vee kohta.

Lahuse kontsentratsioon% Külmumispunkt
10 -3 °C
20 -5 °C
50 -10° C
80 -20° C
100 -28° C

Keskkond ja ohutus

Kiilto Pro Window on osa Kiilto Pro Natura tooteperest. Natura tooted on valmistatud toorainest, mis on taimne ja taastuv, biolagunev ja vastutustundlikult toodetud. Kiilto Pro Natura on samm tuleviku pesuvahendite poole!

Kiilto Pro Window pakend kannab ka Põhjamaade Luige ökomärgist. See on selge ja erapooletu märgis toote keskkonnasõbralikkusest ja minimaalsest mõjust kliimale kogu toote elutsükli jooksul. Märgistus näitab, et tootes sisalduvad ained mõjutavad keskkonda võimalikult vähe.

Soome Allergia-, Naha- ja Astmaliidu poolt Kiilto Pro Window'ile antud allergiamärgis, mis näitab et toode ei põhjusta tavaliselt nahaärritust ega sensibiliseerimist ega vallanda lõhnatundlikkuse sümptomeid, allergiaid ega astmareaktsioone.

Kiilto Pro aknal on ka Võtmelipu sümbol. Tegemist on registreeritud märgiga, mis näitab et toode on toodetud Soomes.

Toote koostisosad on keskkonnasõbralikud ja lagunevad väikestes kogustes reovee puhastamisel. Soovitame tühjad loputatud pakendid ringlusse võtta ja materjalina taaskasutada. Neid saab taaskasutada energia saamiseks. Ka toote transpordipakendid on taaskasutatavad.

Ohutus: kasutage kaitsekindaid. Tagada piisav ventilatsioon. Ärge kasutage kuumadel pindadel.

Märkus

Tuleohtlik: sisaldab 35% alkohole. Kasutage kaitsekindaid. Tagage piisav ventilatsioon. Mitte kasutada kuumadel pindadel.