paper cardboard industry flame retardants kiilto fireproof
Terviklahendused / Tuletõkke /

Tuletõkkelahendused paberile ja papile

Töötlemata paber ja papp on kergesti süttivad materjalid. See muudab nende kasutamise paljudes rakendustes problemaatiliseks. Paberi või papi tuleomadusi saab märgatavalt parandada, töödeldes neid tuletõkkevahenditega.

Isegi väikestes kogustes võivad Kiilto tuletõkkevahendid parendada oluliselt  materjali tulekindlusomadusi.  Meie tuletõkkelahendus on keskkonnasõbralik ega mõjuta teie toote muid omadusi ega välimust.

Paberist ja papist valmistatud tooteid kasutatakse paljudes tööstusharudes üha uuenduslikumalt. Näiteks lainepapp, mis on valmistatud mitmest paberikihist, on piisavalt raske, et rahuldada rasketööstuse vajadusi, kuid piisavalt kerge ja kulutõhus, et ületada paljusid konkureerivaid saate- ja pakkematerjale.

Töötlemata paber ja papp on kergesti süttivad materjalid. Tuleohtlikkus piirab toote kasutamist näiteks ehitusmaterjalina. Tuletõkkevahenditega töötlemine parandab lõpptoote tulepüsivuse taset, mis võib avada paberile ja papile täiesti uusi rakendusi ja isegi terveid turge.

Tuletõkkevahendeid saab kasutada paberi- ja pakenditoodete tulepüsivuse ja ohutuse märkimisväärse parandamise saavutamiseks. Kiilto tuletõkkelahendus on ohutu, lihtne ja tõhus kasutada. Kiilto tulekindel P-seeria koosneb ainult keskkonnasõbralikest ainetest. Sobib kõigile paberi- ja pakenditööstuse toodetele, meie tuletõkkvahend on keskkonnale ja inimestele kahjutu ning seda on lihtne rakendada.

Ei mõjuta materjalide omadusi

Meie tuletõkkevahendit saab peale kanda kas tahkel või vedelal kujul, sõltuvalt tootmisprotsessist. Seda kantakse peale kas tootmisprotsessi ajal või pärast seda, kui toode on valmis.

Kiilto pakenditööstuse tuletõkkevahendid on vedelas vormis ühekomponentsed veepõhised tooted. Toote viskoossus on tavaliselt umbes 18–20 mPas (DIN3), kuid seda saab reguleerida.

Tuletõkkevahendit saab peale kanda nagu tavalist trükivärvi ja see ei mõjuta kartongi muid omadusi. Tuletõkkevahendi peale võib kanda ka trükivärvi.

Aja- ja materjalikulu säästmine

Kiilto eesmärk on luua võimalikult tõhus tulekindel efekt, säästes kliendi aega ja materjalikulusid. Me kohandame oma tuletõkkevahendeid vastavalt iga kliendi vajadustele. Meie asjatundlik meeskond tagab toote väga hea toimimise kliendi tootmisprotsessis.

Sooviksid lisainfot tuletõkkelahenduste kohta?

Võtke meiega meeskonnaga ühendust SIIT!