Keskkonna puhastus

Tervishoiutoodete lahendused peavad põhinema tänapäeva pidevalt muutuvatel vajadustel ning nende vajadustele vastama. Nende hulka kuuluvad uuritud ja tõestatud tõhusad puhastus- ja desinfitseerimisained ning puhastusmeetodid. Tooted, mis mitte ainult ei paranda patsiendi ohutust, vaid suurendavad ka personali tulemuslikkust ja vähendavad üldisi hoolduskulusid. Kõik need valdkonnad on tervishoiuga seotud nakkuste ennetamisel ülimalt olulised.

Meditsiiniseadmete puhastamine ja desinfitseerimine

ELi meditsiiniseadmete määruse (MDR 2017/745) eesmärk on tagada meditsiiniseadmete, sealhulgas meditsiiniseadmete puhastamiseks ja desinfitseerimiseks väljatöötatud ainete ohutus.

Valides Kiilto CE-märgistatud puhastus- ja desinfitseerimisained, võite olla kindel, et need on hoolikalt välja töötatud, testitud ja tervishoiualaseks kasutamiseks registreeritud.

Pindade puhastamine

Puhastamise eesmärk on eemaldada mustus, tolm ja mis tahes haigusi põhjustavad mikroobid tasemeni, mis ei kujuta endast nakkusohtu patsientidele või personalile. Haiglate erinevad ruumid, nagu operatsiooniruumid, isolatsiooniruumid, proovivõtu- või ooteruumid, nõuavad nii töökorralduse alaseid teadmisi kui ka sobivaid kemikaale ja seadmeid, et saavutada nõutav hügieenitase.

Meie aastakümnete pikkune kogemus tervishoiu hügieenihoolduse alal aitab teil leida parimad tavad pindade puhastamiseks teie ruumides..

EN-testitud desinfitseerimisained pindade puhastamiseks ja eritiste eemaldamiseks

Pindade desinfitseerimine takistab haigustekitajate levikut. Meie toodetel on kõrge mirobitsiidne tõhusus ja nad vastavad nõutavatele EN-normidele ning patsientide ja keskkonna ohutuse tagamiseks kehtestatud regulatiivsetele nõuetele, nagu MDR (meditsiiniseadmete määrus) või BPR (biotsiidide määrus).

Tekstiilihooldus

Tervishoius mängib tekstiilhooldus olulist rolli nii mugavuse kui ka ohutuse seisukohalt. Meie professionaalseks kasutamiseks välja töötatud pesuainetega on tervishoius kasutatavad tekstiilid laitmatud ja hügieenilised, säilitades oma kvaliteedi ka korduva pesemise korral..

Pinnahügieeni testimine

Pakume erinevaid lahendusi pinnahügieeni testimiseks, millega saate kiiresti ja lihtsalt kontrollida saavutatud puhtust. ​

Kui pindade puhtuse hindamine ei põhine ainult sensoorsel vaatlusel, saate olla kindel oma puhastusmeetodite ja kasutatud ainete ja seadmete õigsuses ning saavutatud hügieenitasemes.

Masinad ja töövahendid

Haiglakeskkondade puhastamine esitab nõudmisi ka kasutatavatele puhastusvahenditele ja -masinatele. Pakume vastupidavaid puhastusvahendeid, mis sobivad tervishoiukeskkondade puhastamiseks.

Erilist tähelepanu on pööratud masinate ja töövahendite kasutamise ergonoomikale, mis muudab töö mugavamaks ja tõhusamaks.