Isiklik hügieen

Hea isiklik hügieen kaitseb patsiente ja tervishoiutöötajaid ning hoiab seega ära nakkuste leviku.

Käte pesemine ja antiseptika​

Käte pesemine ja antiseptika teostamine on väga oluline, et vältida nakkuse levikut. Meie käte pesemiseks mõeldud tooted on välja töötatud tingimusteks, kus käed puutuvad mitu korda päevas kokku veega. Professionaalsed käte antiseptikumid on kõik läbinud EN 1500 standardi ning vastavad vähemalt EN 14476 nõuetele ümbrisega viiruste, nt koroona- ja hooajalise gripi viiruste vastu. ​

Paljud tooted on välja töötatud kasutamiseks tervishoiuasutustes, kus on vaja tõhusamaid tooteid raskete mikroobide, nt noroviiruse vastu. Tootearenduse käigus pöörati erilist tähelepanu niiskustasakaalule, et vältida käte kuivamist.

Naha pesemine ja antiseptika​

Meie lahendused naha pesemiseks ja desinfitseerimiseks hõlmavad nii regulaarset kehapesu kui ka nahahooldust enne kirurgilisi protseduure. Etanoolipõhised, lihtsalt kasutatavad antiseptikumid on mõeldud väikesteks ja suurteks kirurgilisteks operatsioonideks. ​

Naha antisptikumid on testitud vastavalt standardile EN 12791.​

Naha- ja näohooldus​

Terve nahk kaitseb haigustekitajate eest. Meie mitmekülgne kreemide, niisutavate kreemide, põhi- ja rasvakreemide valik katab vajadused nii eri aastaaegadel kui ka erinevatel nahatüüpidel. Need järgivad kosmeetikatoodete eeskirju ja kõigi nende puhul on läbi viidud kohustuslik ohutushinnang, et tagada nende sobivus tervishoiuasutuses kasutamiseks.

Meie tervishoiutooted on enamasti lõhnastamata ja sobivad tundlikule nahale. Põhjamaade keskkonnamärgis näitab ka, et meie tooted on keskkonnasäästlikud.

Juuste pesemine​

Meie professionaalseks kasutamiseks välja töötatud juuste pesuained sobivad ideaalselt personali riietusruumidesse ja ruumidesse, kus külastajad ja patsiendid viibivad pikemat aega.

Šampoonid aitavad juukseid õrnalt puhastada ja värskendada, samal ajal kui palsamid niisutavad pärast pesemist ja hoiavad ära staatilise elektri tekkimise.