Kätehügieen

Kätehügieen on juhtiv meede antimikroobse resistentsuse leviku vältimiseks ja tervishoiuteenustega seotud nakkuste vähendamiseks.

Käte pesemine

Sagedasel kasutamisel on oluline pesta käsi mahedate, kuid tõhusate toodetega. Pakume kätepesuks mitmeid seepe, nii lõhnastatud kui ka lõhnatuid. Tooted on välja töötatud professionaalseks kasutamiseks ja vastavad ideaalselt tervishoiu kätehügieeni nõuetele.

Meie tervishoiule välja töötatud tooted on tavaliselt lõhnastamata ja sobivad tundlikule nahale. Põhjamaade keskkonnamärgis näitab ka, et meie tooted on keskkonnasäästlikud.

Käte antiseptika

Meie põhjalikud teadmised teadus- ja arendustegevusest ning eeskirjade ja EN-normide järgimine tagavad, et pakume käte antiseptikume, mis on välja töötatud ja testitud vastavalt uusimatele tervishoiunõuetele.

Protsessi on alati kaasatud nii kliendid kui ka sõltumatud eksperdid, näiteks nahaarstid, kes on osa spetsialistide rühmast, kes jälgivad allergiamärgise kasutamist.

Kreemid ja emulsioonid

Kreemid ja palsamid võivad ennetada ja vähendada naha kuivamist, mis tekib seoses käte pesemisega mitu korda päevas. Terve nahk on parim kaitse haigustekitajate vastu.

Kreemid ja emulsioonid võivad ennetada ja vähendada naha kuivamist, mis tekib seoses käte pesemisega mitu korda päevas. Terve nahk on parim kaitse haigustekitajate vastu.

Doseerimise lahendused

Pakume erinevaid doseerimislahendusi tervishoiuasutuste hügieenivajaduste rahuldamiseks, sealhulgas valikuid nii madala kui ka suure kasutajate arvuga piirkondades. Erilist tähelepanu pöörame dosaatorite kasutusmugavusele ja nende lihtsale hooldusele. Samuti tagame, et need toimiksid sujuvalt koos meie kätehügieenitoodetega.

Meie valikust leiate nii manuaalseid kui ka automaatseid lahendusi, alates põhilistest kuni kõrgekvaliteediliste dosaatoriteni.