hyginet banner
Terviklahendused / Professionaalne hügieen / Esiletõstetud /

HygiNet® - digitaalne hügieeniplaan, siis kui seda vajate

Kiilto on välja töötanud teenuse HygiNet® digitaalsete hügieeniplaanide loomiseks ja hooldamiseks. HygiNet® on selge, intuitiivne tööriist, mis aitab teil hõlpsalt täita oma juriidilisi kohustusi ja leida kiiresti hügieeni planeerimise teavet ühest kohast. Miks raisata aega prinditud hügieeniplaani täitmisele?

Hügieeniplaan muutub igapäevaelu loomulikuks osaks.

HygiNet® eesmärk on hõlbustada kliendi tööd ja muuta hügieeniplaneerimine igapäevaelu loomulikuks osaks. Kõik seadusjärgsed dokumendid, ohutuskaardid ja tootekaardid on kättesaadavad elektrooniliselt ja neid saab vajadusel välja printida. HygiNet®-ist leiate ka üksikasjalikud puhastamis- ja meetodijuhised erinevate objektide jaoks. See tähendab, et igaüks ettevõttes saab kiiresti kontrollida kui tihti ja milliseid tooteid ning tööriistu kasutada ruumi puhastamiseks.

Kas teil on juba HygiNet®-i konto? Logige teenusesse sisse siin!

Värske, kaasaegne ja hõlpsasti kasutatav

HygiNet® visuaalset kujundust saab kohandada vastavalt teie ettevõtte kuvandile. Kasutajad armastavad eriti teenuse värsket ja kaasaegset välimust. Selle parimate omaduste hulka kuulub ka intuitiivsus ja selgus. Koolitus pole vajalik: HygiNet®-i abil saate kohe hakata oma organisatsiooni hügieeniplaani koostama. Kasutage HygiNet®-i tahvelarvutis, arvutis või mobiilseadmes just nii, nagu soovite!

Hügieeniplaan suhtlus- ja tutvumisvahendina

Arkea on Kiilto digitaalset HygiNet®-teenust hügieeni planeerimiseks kasutanud juba pikka aega. Uusim versioon muudab Arkea hügieeniplaani ajakohastamise ning aruandluse ja sisekommunikatsiooni teostamise veelgi lihtsamaks.

Avage artikkel >

Ajakohased hügieeniplaani ohutuskaardid

Digitaalne hügieeniplaan, mida kasutatakse UniCafe restoranides ja WELLi kohvikutes, aitab regulaarselt hoida ja värskendada hügieenialast teavet. Samuti tagab teenus, et kogu ettevõttespetsiifiline teave on leitav samast kohast, et hügieeniplaani saaks kasutada töötajate koolitamiseks, igapäevasteks juhisteks ja täiendkoolitusteks.

Avage artikkel >

Enesekontroll tuleviku haiglas

Kohustuslik puhtuse ja hügieeni enesekontroll, mis on toiduainetööstuses ja suurtes köökides juba tavapärane, võetakse peagi kasutusele ka tervishoiusektoris. Nakkusuuringute lektor Kirsi Saukkonen kutsub haiglaid üles eneseregulatsiooniks valmistuma.

Avage artikkel >

Hügieeniplaan, mis ei vanane kunagi

Õige toote leidmine on HygiNet®-iga lihtne, kuna toote teave on alati ajakohane. Annustamisjuhiseid on samuti lihtne kontrollida. HygiNet® täisversioon sisaldab väga erinevaid materjale: videoid, väljaandeid ja artikleid ning otsingufunktsiooni esilehel teabe kiireks leidmiseks.

Elektrooniline hügieeniplaan ei vanane kunagi. See on märkimisväärne eelis paberkandjal hügieeniplaani ees.Saate oma hügieeniplaani asjakohasena hoida, ajakohastades HygiNet® sisu ning kasutades seda oma töötajate jaoks sissejuhatavate materjalide ja tööjuhiste ettevalmistamiseks. HygiNeti® kasutajana ei pea te muretsema, kas teie juriidiline dokumentatsioon on korras – leiate selle ühe nupuvajutusega.

KASUTAGE FREDMAN PRO JA HYGINET KOOS

Kui kasutate Fredman Pro, on HygiNet®-iga integreerimine lihtne viis ühendada oma puhastusplaan enesekontrolliga. Teie töötajad saavad hõlpsalt kontrollida HygiNeti seonduvaid meetodeid, puhastusvahendeid ja seadmeid, kui Fredman Pro annab puhastusülesannete kohta meeldetuletusi. Mõlema teenuse ühekordne sisselogimine muudab nende kombineeritud kasutamise väga paindlikuks.

Fredman Pro – jäta hüvasti murede, paberimajanduse ja unustatud ülesannetega

Fredman Pro on Soomes välja töötatud teenus enesekontrolli digiteerimiseks. See sobib nii väikeste kui ka suurte köökide juhtimiseks. Selle teenusega saate kõrvaldada tarbetu paberimajanduse ja minna üle enesekontrollist andmete salvestamiseks mobiilsele veebirakendusele ja digitaalsetele mõõteseadmetele. Teavitused tagavad, et teie kriitilised ülesanded täidetakse õigesti ja õigel ajal. Enesekontrollivad andmekirjed salvestatakse otse pilveteenuse kaudu, säästes aega ja muutes töö sujuvamaks. Lisateavet teenuse kohta leiate siit.

Kas soovite HygiNet®-ist rohkem teada saada? Palun andke meile oma kontaktandmed ja meie eksperdid võtavad ühendust.