Ajakohased hügieeniplaani ohutuskaardid

Digitaalne hügieeniplaan, mida kasutatakse UniCafe restoranides ja WELLi kohvikutes, aitab regulaarselt hoida ja värskendada hügieenialast teavet. Samuti tagab teenus, et kogu ettevõttespetsiifiline teave on leitav samast kohast, et hügieeniplaani saaks kasutada töötajate koolitamiseks, igapäevasteks juhisteks ja täiendkoolitusteks.

Digitaalteenus on hõlbustanud hügieeniplaani kasutamist igapäevatöös

UniCafe 17 üliõpilas- ja töötajarestorani ning kaks kohvikut on kasutanud Kiilto teenust HygiNet® alates 2016. aastast. Kasutate teenust hügieeniteabe hõlpsaks kasutamiseks ja see muudab teie igapäevase töö turvalisemaks ja sujuvamaks.

“Kõige tähtsam on see, et kogu hügieeniteave oleks ühes kohas kättesaadav, ajakohane ja vajaduse korral hõlpsasti kättesaadav. Näiteks on oluline, et leitaks ohutuskaartide uusimad versioonid,” ütleb Outi Luukkonen , UniCafe arenduskoordinaator. „Teenust saab kasutada ka pinnahügieeni jaoks proovide kohta aruannete kogumiseks, mis hõlbustab tulemuste kogumist, võrdlemist ja jälgimist aja jooksul.

Otsingufunktsioon ja otseteed aitavad hügieeniteavet kiiremini leida

“Teenus pakub kiiret juurdepääsu kontaktisikute andmetele ja otseteedega leiate näiteks köögihügieeniplaani, restoranipõhise tootevaliku või protseduurilised juhised nõudepesumasinate puhastamiseks,” ütleb Luukkonen. “Tööriista igapäevast kasutatavust suurendab ka avalehel olev otsingufunktsioon, mis on lihtsaim viis otsida tooteteavet näiteks konkreetse puhastusvahendi kohta.”

Hügieeniplaan toimib andmebaasi, koolitusvahendi ja kalendrina

Digitaalne hügieeniplaan aitab UniCafesil teavet koguda, töötajaid koolitada ja koristamist planeerida.

“Meie jaoks on HygiNet® andmebaas, mille ohutuskaardid on kõigi hügieenide kavandamise jaoks hädavajalik ja lõpp,” rõhutab Luukkonen. “Kasutame teenust ka koolitusvahendina. Kasutusjuhend, mis sisaldab pilte ja juhendusvideoid, on oluline näiteks uute töötajate tutvustamiseks ja töötajate koolitamiseks ohutuskaartide lugemiseks. Kasutame ka digitaalset hügieeniplaani. puhastusplaanide koostamiseks ja leidmiseks leiate sealt täpse teabe selle kohta, kui sageli tuleb seadet, ruumi või pinda puhastada ning millist tüüpi puhastusvahendeid ja puhastusvahendeid. “

Digitaalne hügieeniplaan säästab puhastusvahendeid ja loodust

UniCafes kasutab hügieeniplaani, et anda juhiseid pesuvahendite õigeks annustamiseks.

“Igapäevatöös on oluline, et kasutataks erinevate puhastusvahendite õiget annust, sest annustamisest hoolimata on tarbetu kasutamise vältimiseks sageli vaja lisajuhiseid,” ütleb Luukkonen. “Selle taustal on hea, et doseerimisjuhiseid saab kontrollida HygiNet®-i kaudu. Teenus võimaldab meil ka kasutajaid nõu pidada piisava ja ohutu doseerimise osas.”

Digitaalne hügieeniplaan töötab täielikult ilma paberita, mis on UniCafe jaoks oluline keskkonnaaspekt.

“Seda silmas pidades on suurepärane, et HygiNet®-i saab kasutada ka mobiilseadmetes.”

Artiklit on uuendatud. Algselt avaldati 18.07.2018.