Teenused / Ehitus /

Põrandate tasandamine pumbaga ja selle eelised

Kas teate mis on pumbaga tasandamise eelised? Pumbaga tasandamist kasutatakse kiire ja efektiivse lahendusena aluspõrandate valamisel vastupidava lõpptulemuse saamiseks.

Sile põrand kattematerjaliga katmiseks valmis – kiiresti, efektiivselt ja usaldusväärselt

Pumbatavat põrandatasandussegu kasutades pumbatakse isetasanduvat segu sellesse ruumi, mida on vaja tasandada. See moodustab kiiresti aluspõranda, kuhu saab paigaldada põranda lõpliku pinnakattematerjali.

Vähendab reostuskoormust objektil

Pumbatava põrandatasandussegu valmistamine objektil spetsiaalses masinas vähendab reostuskoormust objektil. Suuremad projektid võivad vajada sadu tuhandeid kilogramme põrandatasandussegu. Kui tarnida sama kogus põrandatasandussegu tavapärastes pakendites, oleks sellise koguse mahutamiseks vaja kümneid tuhandeid väiksemaid kotte või mitusada suuremat kotti.

Madala leelisusega tasandussegu aitab ennetada probleeme siseõhuga

Madala leelisesisaldusega seguga tasandatud pind kaitseb ka põrandaliimi ja plastkatet betoonis oleva aluselise niiskuse põhjustatud kahjustuste eest. Nii Kiilto enda kui ka muus valdkonnas läbiviidud uuringud on tõendanud viie millimeetri paksuse tasanduskihi kaitsvat toimet. Kestvust silmas pidades hoolikalt kaalutletud otsuseid langetades saame tagada kõnealuse ruumi terve ja jätkusuutliku elutsükli. Lõppude lõpuks on ju kõige jätkusuutlikumad lahendused ka kõige kulutõhusamad, seda nii hoonete halduse kui ka meie endi tervise suhtes. Kohe, kui alusehitised on korras, saavad rajatiste lõpptarbijad nautida hoonet ohutult ja muretult.

Kontrollitud ja kulutõhus projekt koos Kiiltoga

Pumbaga tasandamise teenused pakuvad erinevaid lisaeelised, mis kliendile otsest kasu toovad. Põrand antakse teile üle tervikliku kontrollitud teenuslahendusena. Asjatundlikkus nii töömeetodite kui ka toodete osas peegeldub nii projekti kulutõhususes kui ka selles, kuidas me erinevaid muutujaid haldame.

Lisapõhjused, miks pumbaga tasandamine on suurepärane valik:

  • Vähem betoonivalu kiirendab kuivamist ja säästab aega
  • Moodustab kiiresti ühtlase ja vastupidava aluskihi põranda pinnamaterjali paigaldamiseks
  • Paindlik ja kestev valik ka aluspõranda suurte kõrgusvahede tasandamiseks
  • Sobib väga paljudele erinevatele aluspindadele