Kiilto D4 niiskuskindel puiduliim

Kiilto D4 ilmastikukindel puiduliim on ühekomponentne niiskelt kõvastuv PUR-liim puitmaterjalide jaoks. Vastab normatiivi EN 204 D4 veekindlusnõuetele. Suur kuumuskindlus. Sobib ka puidu liimimiseks metalli ja plastiga. Kasutamiseks sise- ja välistingimustes.

Erifunktsioonid

  • väga tugev seotis
  • veekindlusklass D4
  • suur kuumuskindlus
  • kasutamiseks sise- ja välistingimustes

Kasutusala

Puiduliim kasutamiseks sise- ja välistingimustes. Üks liimitavatest pindadest võib olla ka metall või plast. Eri liiki plastide ja metallide liimimisel tehke eelnevalt testliimimine, et veenduda, kas liimuvus on piisav. Ei sobi koormust kandvate pindade liimimiseks. Ühekomponentne niiskelt kõvastuv puiduliim. Vastab normatiivi EN 204-D4 veekindlusklassi nõuetele.

Pakendi suurus
EAN-kood
750 ml 6411511106756
Pakendi suurus 750 ml
EAN-kood 6411511106756
 
Värvid

Hele

Erikaal

u 1,2 kg/dm³

Ladustamine

Avamata pakendis ja temperatuuril +20 °C on säilivusaeg 3 kuud, temperatuuril 30 °C on säilivusaeg 1–1½ kuud.

Avatud aeg

Max 20–30 min

Kompressioonirõhk

0,6–1,0 N/mm²

Pressimisaeg

2–4 h

Sideaine tüüp

Polüuretaan

Tarbimine

150–300 g/m²

Puidu niiskusesisaldus

6–20% (soovitame u. 12–15% niiskuse taset)

Kasutusjuhis

Liimitavad pinnad peavad olema puhtad tolmust ja mustusest. Kandke liim ühtlase kihina ühele pinnale. Suruge pinnad ettenähtud aja jooksul kokku ja hoidke neid tugevalt kokkusurutuna seni, kuni liimiseotis on tekkinud. Eemaldage värsked liimiplekid kuiva lapiga ning puhastage jäägid atsetooni või ksüleeniga. Tahkunud liimi saab eemaldada ainult mehaaniliselt. Ruumi, materjalide ja liimi temperatuur +18...20 °C. Kasutage toodet Kiilto D4 tavalisel toatemperatuuril. Nii liimitavatel pindadel kui liimil tuleb lasta ruumi temperatuuriga kohaneda. Valitsevad tingimused, sh ruumi, liimi ja materjalide temperatuur, õhuniiskus, materjalide kvaliteet ja niiskus ning pealekantava liimi kogus mõjutavad oluliselt seotise tekkimise kiirust ja kõvastumist. Seetõttu käsitlege neid juhiseid orienteeruvatena.

Keskkond ja ohutus

Vältige kuivamata toote kokkupuudet nahaga, kasutage kaitsekindaid. Tutvuge tooteohutuskaardiga. Teavet toote ja pakendi kõrvaldamise kohta leiate kodulehel www.kiilto.com.

M1 EmissiooniklassLEEDSoome Võtmelipp