expert analysis services industry kiilto pro services

Ekspert- ja analüüsiteenused

Pakume oma klientidele mitmekülgseid liimimislahendusi, tehnilist tuge ning nii ekspert- kui testimisteenuseid.

Oleme tuttavad tööstuslike rakenduste, protsesside, materjalide ja töömeetoditega, samuti keskkonna- ja ohutusalaste seaduste ja määrustega. Toetame oma kliente materjalivalikute, liimikoguse optimeerimise ja toodete nõuetekohase kasutamisega. Saame tegeleda ka klientide enda tootmisprotsesside ühise arendamisega.

Meie teame, kuidas puit ja liimid käituvad

Meie kaasaegne puiduliimilabor testib puidu ja liimide omavahelist käitumist erinevates tingimustes. Meie teame erinevate puiduliikide nõudmisi, kliima-, tootmis- ja kasutamistingimusi ja liimidele seatud klassifikatsioone. Selline asjatundlikkus on meie toodetesse sisse ehitatud.

Meie testimisseadmed teenindavad meie klientide tootmist

Meie automaatne liimi pealekandmisseade aitab meil määrata kliendi tootmisliinile parimat liimi. Seadmeid saab kohandada vastavalt kliendi tootmisliini seadetele, võimaldades meil proovida liimi ja materjale, ilma et see häiriks kliendi tootmist. Saame simuleerida nii läbivat pressi kui ka üksikute esemete valmistamist. Simulatsioon määrab kindlaks sellised probleemid nagu liimi avatud aeg ja pressimisaeg. Seade koosneb doseerimis- ja manustamisseadmest, konveierist ja soojendatavast klambrist.


Analüüsiteenused

Pakume ettevõtetele nii orgaanilisel kui ka anorgaanilisel analüüsil põhinevat teenust.

Saame läbi viia mitmesuguste materjalide puhtuse, koostise ja kahjustuste analüüse. Meie varustus sisaldab infrapuna spektromeetri (Mikroskoop / ATR-FTIR) gaasikromatograafi (HS / Py-GCMSD) ja röntgenkiirte fluorestsentsanalüsaatorit (XRF). Kõik analüüsid lepitakse kliendiga igal üksikjuhul eraldi kokku.