Easydesi salvrätid
Desinfitseerivad lapid

Kasutusvalmis puhastuslapid mitteinvasiivsete meditsiiniseadmete ja sagedamini puudutatavate pindade puhastamiseks ja desinfitseerimiseks. Kiire ja tõhus mikroobide vastu.

Eriomadused

  • CE-märgisega meditsiiniseade, klass IIa, NB 0537.

Väikeses pakendis on 16, suures 30 puhastuslappi. Vähese narmendavusega puhastuslapid on immutatud etanoolil põhineva desinfitseerimisainega, millel on puhastavad omadused. Desinfitseerimisaine on kiire toimega ja talub hästi orgaanilist koormust, hävitab tõhusalt mikroobe, viirusi ja seeni. Desinfitseeriv toime saavutatakse ka nähtavalt saastunud pindadel.

Toote mikrobitsiidne tõhusus on kontrollitud EN- standarditestidega: EN 16615 30 tk puhastuslapiga (16 tk puhastuslappi on läbinud EN16615 S. aureus, P. aeruginosa, C. albicans), samuti testid vedeliku puhul: EN 13727 (bakterid), EN 13624 (pärmid), EN 14348 (tuberkuloos ja mükobakterid), EN 14476 (adeno- ja noroviirused), EN 14561 (bakterid), EN 14562 (seened, pärmid), EN 14563 (mükobakterid ja tuberkuloos).

Lingid

Materjalid

Rakendus

Nakkusohtlikes olukordades, kui mikroobide levikuteed tuleb lõpetada suure kokkupuutepinnaga pindadel. Sobib kasutamiseks enimlevinud materjalidega, sealhulgas enamike plastmaterjalidega.

Uurimisseadmete, meditsiiniseadmete ja pindade desinfitseerimiseks tervishoius. Näiteks stetoskoobid, käepidemed, klaviatuurid, lülitid ja suure puutepinnaga pinnad. Suurepärane ka koduhoolduses.

Meditsiiniseade. Professionaalseks kasutamiseks.

pH

Toote pH: 10

Tootja riik

SOOME

Pakendi suurus Toote kood GTIN
16 x 16 tk 8285 6417964082852
18 x 30 tk 8286 6417964082869
Hoiustamine

Toatemperatuuril.

8285: 1,5 aastat tootmiskuupäevast.
8286: 2 aastat tootmiskuupäevast.

Kasutusjuhend

Pühkige desinfitseeritavat seadet/pinda põhjalikult ja hoolikalt. Veenduge, et pinnad on piisavalt niisutatud desinfitseerimisainega. Oodake enne seadme järgmist kasutamist, kuni alkohol on pinnalt aurustunud.

Enamasti ei ole eelpesemine või loputamine vajalik. Kui ese peab olema vaba kõigist jääkidest, loputage või pühkige see pärast desinfitseerimist puhta veega. Kui desinfitseerimisaine on aurustunud ja pind on kuivanud, on desinfitseerimine toimunud.

Keskkond ja ohutus

Easydes'i desinfitseerivate puhastuslappidega seotud tõsistest vahejuhtumitest tuleb teatada aadressil asiakaspalvelu@kiilto.com ja kohalikule meditsiiniseadmetega tegelevale asutusele.

BPR: PT 2 ja PT 4
Kasutage biotsiide ohutult. Enne kasutamist lugege alati märgistust ja tootekirjeldust.

Ohutusjuhised toote ohutuskaardil.

Sissehingamisel: toode ei ole klassifitseeritud sissehingamisel ohtlikuks. Siiski on soovitatav mürgistusnähtude ilmnemisel eemaldada kannatanu kokkupuutepiirkonnast ning tagada talle värske õhk. Sümptomite püsimisel pöörduda arsti poole.

Kokkupuutel nahaga: toode ei ole nahaga kokkupuutel ohtlikuks klassifitseeritud. Nahale sattumisel on siiski soovitatav eemaldada saastunud riided ja jalanõud, loputada nahk põhjalikult külma veega ning pesta nahka neutraalse seebiga. Tõsise reaktsiooni korral pöörduge arsti poole.

Silma sattumisel: loputage silmi põhjalikult leige veega vähemalt 15 minutit. Ärge laske kannatanul silmi hõõruda ega neid sulgeda. Kui vigastatu kasutab kontaktläätsi, tuleb need eemaldada, v.a juhul, kui kontaktläätsed on jäänud silmade külge kinni. Toote sattumisel silma kontakteeruge igal juhul võimalikult kiiresti arstiga ning näidake talle toote ohutuskaarti.

Allaneelamisel/aspiratsioonil: mitte esile kutsuda oksendamist! Kui see juhtub, hoidke aspiratsiooni vältimiseks pea all. Loputage suud ja kurku puhta veega.

Märkus

Märkige pastapliiatsiga pakendile esmakordse kasutamise kuupäev. Pärast kasutamist sulgege pakend ettevaatlikult, et alkohol ei aurustuks.

8285: Avatud pakend tuleb ära kasutada 7 päeva jooksul.
8286: Pärast avamist kasutada ära 3 kuu jooksul.

Järgige töödeldava seadme tootja antud puhastus- ja desinfitseerimisjuhiseid.

Clostridium difficile epideemiate korral on soovitatav kasutada desinfektsioonivahendeid Klorilli või Erisan Oxy+, kuna spoore ei saa etanoolipõhiste toodetega inaktiveerida.

Koostisosa Toime
Etanool (60 p-%) Biotsiid.
Tertsiaarne butanool (< 2 %) Denaturatsiooniaine.
Kvaternaarne ammooniumkloriid (< 0,5 %) Biotsiid, puhastavad omadused.
Alküülamiin (< 0,5 %) Biotsiid.
Muu koostis

Salvrätiku materjal: 60% polüester, 40% viskoos; Suurus 200x135 mm. Pakend sisaldab 16 ühekordselt kasutatavat salvrätti.