Easydesi salvrätid
Desinfitseerivad lapid

Kasutusvalmis salvrätid mitteinvasiivsete meditsiiniseadmete ja sagedamini puudutatavate pindade puhastamiseks ja desinfitseerimiseks. Kiire ja tõhus mikroobide vastu.

Eriomadused

  • Sisaldab desinfitseerimisainet Easydes;
  • Puhastab ja desinfitseerib;
  • Ebemevaba polüester-viskooskangas.

Lingid

Materjalid

Rakendus

Nakkusohu korral, kui sagedamini puudutatavatel pindadel tuleb mikroobide ülekandumine peatada. Sobivad üldkasutatavatele materjalidele, sh enamikule plastidele.

Uuringuseadmete, meditsiiniseadmete ja pinna desinfitseerimiseks tervishoius. Nt stetoskoobid, käepidemed, klaviatuurid, lülitid ja sagedamini puudutatavad pinnad. Suurepärased ka koduses hoolduses.

Professionaalseks kasutamiseks.

pH

Toote pH: 10

Tootja riik

SOOME

Pakendi suurus Toote kood GTIN
16 x 16 tk 8285 6417964082852
Hoiustamine

Toatemperatuuril.

8285: 1,5 aastat tootmiskuupäevast.
8286: 2 aastat tootmiskuupäevast.

Kasutusjuhend

Pühkige desinfitseeritavat seadet/pinda põhjalikult ja hoolikalt. Veenduge, et pinnad oleksid desinfektsioonivahendiga hästi niisutatud. Enne seadme kasutamist oodake, kuni alkohol on pinnalt aurustunud.

Enamasti pole eelpesu ega loputamine vajalik. Kui ese ei tohi sisaldada desovahendi jääke, loputage või pühkige see pärast desinfitseerimist puhta veega. Kui desinfektsioonivahend on aurustunud ja pind kuivanud, on desinfitseerimine valmis.

Keskkond ja ohutus

Desinfektsioonisalvrättidega Easydes seotud tõsistest intsidentidest tuleb teada anda aadressil asiakaspalvelu@kiilto.com ja kohalikule meditsiiniseadmetega tegelevale asutusele (Fimea Soomes).

BPR: PT 2 ja PT 4
Kasutage biotsiide ohutult. Enne kasutamist lugege alati etiketti ja tooteinfot.

Toote ohutuskaardi ohutusjuhised.

Märkus

Märkige pastapliiatsiga pakendile esmakordse kasutamise kuupäev. Pärast kasutamist sulgege pakend ettevaatlikult, et alkohol ei aurustuks.

8285: Avatud pakend tuleb ära kasutada 7 päeva jooksul.
8286: Pärast avamist kasutada ära 3 kuu jooksul.

Järgige töödeldava seadme tootja antud puhastus- ja desinfitseerimisjuhiseid.

Clostridium difficile epideemiate korral on soovitatav kasutada desinfektsioonivahendeid Klorilli või Erisan Oxy+, kuna spoore ei saa etanoolipõhiste toodetega inaktiveerida.

Koostisosa Toime
Etanool (60 p-%) Biotsiid.
Tertsiaarne butanool (< 2 %) Denatureerimisagens
Kvaternaarne ammooniumkloriid (< 0,5 %) Biotsiid, puhastavad omadused.
Alküülamiin (< 0,5 %) Biotsiid.
Muu koostis

Salvrätiku materjal: 60% polüester, 40% viskoos; Suurus 200x135 mm. Pakend sisaldab 16 ühekordselt kasutatavat salvrätti.