Kiilto Pro Easydes
Desinfitseeriv puhastusaine

Easydes on etanoolipõhine kasutusvalmis ja kiire toimega desinfitseeriv puhastusaine mitteinvasiivsete meditsiiniseadmete ja sagedamini puudutatavate pindade desinfitseerimiseks.

Eriomadused

  • CE-märgisega meditsiiniseade, klass IIa, NB 0537

Etanoolil põhinev puhastavate koostisosi sisaldav desinfitseerimisaine. Mikrobitsiidne toime on laia spektriga, kiiresti toimiv, talub hästi orgaanilist koormust. Hävitab tõhusalt mikroobe, viirusi ja seeni. Desinfitseeriv toime saavutatakse ka nähtavalt saastunud pindadel. Eemaldab hästi mustuse ja rasva.

Toote mikrobitsiidne tõhusus on kontrollitud EN- standarditestidega: EN 13727 (bakterid), EN 13697 (bakterid, seened, pärmid), EN 13624 (pärmid), EN 14348 (tuberkuloos ja mükobakterid), EN 14476 (adeno- ja noroviirused), EN 14561 (bakterid), EN 14562 (seened, pärmid), EN 14563 (mükobakterid ja tuberkuloos), EN 16615 koos One System Basic-wipes ja Easydes Wipes.

Lingid

Materjalid

Rakendus

Easydes on tõhus mikrobitsiid ja kasutusvalmis, kiiresti toimiv desinfitseeriv puhastusaine meditsiiniseadmete ja meditsiiniliste pindade desinfitseerimiseks, mis on nakkustõrje seisukohalt kriitilise tähtsusega.

Easydes'i võib kasutada kõikide alkoholiga taluvate materjalide desinfitseerimiseks. See sobib suurepäraselt enamiku plastmaterjalidega, sealhulgas hambaravisektoris kasutatavate materjalidega.

Meditsiiniseade. Professionaalseks kasutamiseks.

pH

Toote pH: 10

Välimus ja lõhn

Läbipaistev vedelik, etanooli lõhn

Tootja riik

SOOME

Pakendi suurus Toote kood GTIN
3 x 5 l 8083 6417964080834 Asendab toodet 8082 Easydes 5 l
6 x 500 ml 8081 6417964080810
Hoiustamine

3 aastat toatemperatuuril.

Kasutusjuhend

Kasutusvalmis lahendus. Doseerimine: Niisutage Easydes'iga lappi/korduvkasutatavat pühkimislappi, arvestage, et vedelikku on piisavalt, et niisutada desinfitseerimist vajavate seadmete pinda. Pühkige pind põhjalikult ja hoolikalt. Enamasti ei ole eelpesu ega loputamine vajalik. Kui desinfitseerimisaine on aurustunud ja pind on kuivanud, on desinfitseerimine toimunud.

One System Basic puhastuslapi dosaatoriga: kasutage niisutatud puhastuslapid 28 päeva jooksul (EN16615).

Keskkond ja ohutus

Easydes'i puhastava desinfitseerimisainega seotud tõsistest vahejuhtumitest tuleb teatada aadressil asiakaspalvelu@kiilto.com ja kohalikule meditsiiniseadmetega tegelevale asutusele.

BPR: PT 2 ja PT 4.
Kasutage biotsiide ohutult. Enne kasutamist lugege alati märgistust ja tootekirjeldust.

Ohutusjuhised toote ohutuskaardil.

Pakend on valmistatud PE-HD plastist, mis on keskkonnasõbralik, täielikult taaskasutatav materjal, mida võib hävitada põletamise teel. Vedelik on biolagunev. Kasutatud salvrätikud hävitatakse haiglajäätmetena.

Märkus

Järgige desinfitseeritavate meditsiiniseadmete ja -vahendite tootjate antud juhiseid.

Clostridium difficile epideemiate korral on soovitatav kasutada Erisan Oxy+ desinfitseerimisainet, kuna etanoolil põhinevate toodetega ei ole võimalik eoseid kahjutuks teha.

Koostisosa Toime
Etanool (60 p-%) Biotsiid.
Tertsiaarne butanool (< 2 %) Denatureerimisagens
Kvaternaarne ammooniumkloriid (< 0,5 %) Biotsiid, puhastavad omadused.
Alküülamiin (< 0,5 %) Biotsiid.
Muu koostis

etanool 55–60 massiprotsenti, tert-butanool < 2%, kvaternaarne ammooniumkloriid < 0,5%, alküülamiin < 0,5%