Igapäevane koristamine – mugavad ruumid

Igapäevane koristamine on regulaarne käsitsi ja / või masinaga puhastamine, mille eesmärk on säilitada ruumis kokkulepitud puhtustase. Igapäevase puhastuse tulemust saab kinnitada põrandahooldustoodete abil.

Hoolikal ja regulaarsel igapäevasel puhastamisel on palju eeliseid. See aitab hoida ruume värske ja puhtana, ühtlasi suurendab ka ruumide turvalisust ja heaolu.

Igapäevane koristamine on regulaarne käsitsi ja / või masinaga puhastamine, mille eesmärk on säilitada ruumis kokkulepitud puhtustase. Igapäevase koristuse tulemust saab kinnitada põrandahooldustoodete abil. See aitab tagada, et ruumid oleksid mugavad, õhk püsiks värske ja väheneks vajadus põhjaliku puhastamise järele.

Igapäevane koristamine sisaldab tavaliselt

  • tolmuimeja kasutamine,
  • põrandate puhastamine,
  • plekkide eemaldmaine ja
  • pindade ja tualeti puhastamine, tolmu eemaldamine.

Kui igapäevased puhastus- ja hooldusmeetodid ei suuda kokkulepitud puhtustaset enam saavutada, on vajalik põhjalik puhastamine.

Põhipuhastus on konkreetse ruumi terviklik puhastamine. Põhipuhastuse eesmärk on eemaldada kogu tolm ja mustus ruumist. Kõiki mustuse ja tolmu kogunevaid pindu puhastatakse tõhusalt, pöörates erilist tähelepanu põrandale ja treppidele. Vajadusel saab neid ka vahatada. Põhipuhastus toimub alati kõige puhtamast kuni kõige mustemani, st ülevalt alla. Mustust saab eemaldada tõhusate puhastusmeetodite ja pesuainetega, kas käsitsi või masinaga. Meetodi ja pesuaine valik sõltub alati olukorrast ja eesmärgist.