Ehitus

Kindel äripartner alates aastast 1999

Oleme täiustanud oma ekspertteenuste valikut äriklientidele. Muutuste kõige nähtavam sümbol on meie uus logo – Kiilto Pro logo muudab meie tooted ja teenused ettevõtetele hõlpsasti tuvastatavaks.

Põhitegevus on professionaalsete klientide mõistmine ja parimate lahenduste pakkumine erinevates väljakutsetes. Oma lahendustega aitame spetsialistidel kliente paremini teenindada kui kunagi varem. Oleme tihedalt seotud professionaalide igapäevatööga kolmes sektoris: ehitus, tööstuslikud liimilahendused ja professionaalne hügieen. Oleme tugev ja innovaatiline ekspertpartner, kes mõistab kohalikke olusid. Meid juhib eesmärk olla keskkonnateerajaja, kelle asjatundlikkus seisneb uute edulugude ülesehitamises.


Koolitused – Kiilto Pro Akadeemia

Meie koolitused spetsialistidele on võtmeosa meie tegemistes. Kiilto Pro Academy koolitab Eestis aastas üle 800 inimese. Koolitusi korraldame edasimüüjatele, ehitajatele ja aeg-ajalt ka tavatarbijatele.  

Teenused – põrandate tasandamine

Pakume põrandate tasandamise teenust veoauto baasil mobiilse ja võimsa pumbaga (min 7t , ca 200m²/20mm). Päringu korral teeme esmase visiidi objektile, nõustame ja teeme pakkumise. Enne töö teostamist teeme vajadusel ka pindade ettevalmistuse (kruntimise).


Uudised

Uue moodulitehase arendamisel on kõige tähtsam koostöö

22.05.2024
Loe edasi