Kiilto XF on pritsiga pealekantav valmispahtel

Kergpahtel kuivade ruumide seinte ja lagede viimistlemiseks enne värvimist ja tapeetimist. Sobib eriti hästi vuugilindi kinnitamiseks ja tasandamiseks. Saab nii pihustada kui käsitsi peale kanda.

Erifunktsioonid

  • Ületasandamiseks ja vuugilindi kinnitamiseks
  • Väga sile valge pind
  • Kihi paksus max 2 mm
  • Väike materjalikulu, sisaldab kergsideainet
  • Pihustatav
  • Väga hästi lihvitav

Kasutusala

Kiilto XF on pihustatav valmissegu-viimistuspahtel kuivade ruumide seinte ja lagede viimistlemiseks enne värvimist ja tapeetimist. Pärast kuivamist on pind hele ja sile ning värvimiseks valmis. Soovitame aluspinna enne tapeetimist üle värvida, see lihtsustab edasist tapeedi vahetamist. Sobib ka kipsplaatide vuugilindi kinnitamiseks ja tasandamiseks. Vastab standardite EN 13963:2005 ja EN 15824:2009 nõuetele.

Kulu

1,0 kg / m2 /mm

Pakendi suurus
EAN-kood
Kiilto XF / exp 15 l 6411512016153
Pakendi suurus Kiilto XF / exp 15 l
EAN-kood 6411512016153
 
Värvid

valge

Erikaal

u 1,0 kg/l

Ladustamine

Avamata pakendis, temperatuuril üle +1 °C kuni 1 aasta.

Kulu

1,0 kg / m2 /mm

Kihi paksus

max 2 mm

Kuivamise kiirus

u 2–3 mm/h (sõltuvalt kihi paksusest ja ümbritseva keskkonna tingimustest)

Pakendi suurused

15 l kott

Külmakindlus

mitte külmakindel

Paindetugevus

> 0,30 MPa (EN 15824)

Max tera suurus

0,15 mm

Sideaine tüüp

Plastdispersioon-kergsideaine- lubjakivibaasiline pulber

Aluspõranda niiskus

betoon < 90% RH

Töötingimused

soovituslik: +18–20 °C, madalaim kasutustemperatuur +10 °C

Kasutusjuhis

Pahteldatav pind peab olema puhas, kuiv ja tolmuvaba. Eemaldage pinnalt kõik see, mis võib liimuvust takistada. Uue kihi võib peale kanda alles siis, kui eelmine on kuiv. Vajadusel võib aluspinda enne uue pahtlikihi peale kandmist ettevaatlikult lihvida ja puhastada.

Kiilto XF on valmispahtel. Pärast pikemaajalist hoiustamist tuleb toode enne kasutamist läbi segada. Vajadusel võib lahjendada toodet veega. Saab peale kanda kõrgsurvepritsiga või käsitsi teraslabidaga. Pritsiga peale kantud kiht tuleb käsitsi üle siluda.

Vuugilindi kinnitamisel kandke esmalt pinnale pahtel. Seejärel siluge teraslabidaga ja suruge paberist lint ettevaatlikult värskele pahtlile. Kandke lindile teine pahtlikiht ja siluge teraslabidaga. Kuivanud pinda saab lihtsasti lihvida.

Keskkond ja ohutus

Vältige kuivamata toote kokkupuudet nahaga, kasutage kaitsekindaid. Tutvuge tooteohutuskaardiga. Lisateavet toote ja pakendi kõrvaldamise kohta leiate kodulehel www.kiilto.com.