Kiilto Clear värvitu hübriidtihendusmass

Värvitu ja elastne liimhermeetik kasutamiseks sise- ja välistingimustes. Lihtne peale kanda. Sobib näiteks WC-pottide, peeglite ja klaasploki kinnitamiseks. Sobib ka looduskivile ja nihkevuukidesse. Ühekomponentne.

Erifunktsioonid

  • hea algnake, läbipaistev, elastne
  • liimimiseks ja tihendamiseks
  • veesõidukite liimimised
  • looduskivile, voolukivile ja marmorile
  • kulu: 5x5 mm/ 12 m padrun
  • kuivamisaeg: 3 mm/1 p; 10 mm/ p
  • sise- ja välistingimustesse 

Kasutusala

Ühekomponentne Kiilto Clear liimi- ja tihendusmass on silüülpolümeertehnoloogial põhinev värvitu elastne hermeetik. Sobib kinnitamiseks ja tihendamiseks sise- ja välistingimustes. Sobiv kasutuskohtadesse, kus on nõutav kiire kõvenemine, nt sõidukikerede (autod, paadid ja haagised), liistude, ehitusplaatide ja suurele mehaanilisele koormusele avatud nihkevuukide korral.

Kulu

5×5 mm vuuk, u 12 m / padrun

Pakendi suurus
Product Code
EAN-kood
Kiilto Clear 290 ml T2442.926   6411512442297
Pakendi suurus Kiilto Clear 290 ml
Product Code T2442.926
EAN-kood 6411512442297
 
Erikaal

u 1,1 kg/l

Ladustamine

Avamata pakendis kuivas ruumis temperatuuril +10 °C kuni +25 °C säilib 12 kuud.

Kulu

5×5 mm vuuk, u 12 m / padrun

Kõvadus

Kõvadus A 55

Pealmise kihi kuivamisaeg

u 10 min (23 °C, RH 50%)

Konsistents

suure viskoossusega pasta

Kuivamise kiirus

3 mm / päevas

Pakendi suurused

290 ml

Sideaine tüüp

SMP-polümeer

Venivus

250% (DIN 53504)

Kasutustemperatuur

+5 kuni +35 °C

Hooldustemperatuur

-40 kuni +90 °C

Max vuugi deformatsioon

± 20%

Tõmbetugevus

3,5 N/mm² (DIN 53504)

Kasutusjuhis

Kasutatavad materjalid peavad olema tolmuvabad, kuivad ning rasva- ja õlivabad. Hea nakkuvus mitmesuguste kivipindade, betooni, enamuse metallide, puidu, klaasi ja emailpindadega, samuti epoksiid- ja polüesterpindadega. Enne plastmaterjalide liimimist on soovitatav teha prooviliimimine tegelikes kasutustingimustes. Lõigake tuubi koonusots lahti. Keerake väljutusotsik oma kohale ja lõigake vuugi laiusega sobivasse suurusesse. Kandke liim pinnale käsi- või suruõhupüstoliga ja vajadusel tasandage niisutatud labidaga soovitud vormi. Liimimisel kandke liim pinnale triipudena ja vajaduse korral levitage laiali liimikammiga. Sulgege pakend pärast kasutamist hoolikalt. Kuivamata toote saab eemaldada ksüleeni või atsetooniga. Kuivanud toodet saab eemaldada vaid mehaaniliselt. Äärmuslikes keskkonnatingimustes võib Kiilto Clear värvus veidi muutuda. Pole soovitatav kasutada klaasimistöödel (aknaklaasi kinnitamiseks või tihendamiseks aknaraamisesse)

Keskkond ja ohutus

Vältige kuivamata toote kokkupuudet nahaga, kasutage kaitsekindaid. Tutvuge tooteohutuskaardiga. Lisateavet toote ja pakendi kõrvaldamise kohta leiate kodulehel www.kiilto.com.