Kiilto Clear värvitu hübriidtihendusmass

Värvitu ja elastne liimhermeetik kasutamiseks sise- ja välistingimustes. Kerge kasutada. Sobib näiteks WC-pottide, peeglite ja klaasplaatide kinnitamiseks. Sobib ka looduslikule kivile ja liikuvatele vuukidele. Ühekomponentne.

Erifunktsioonid

  •  Hea algnake
  •  veesõidukite liimimisrakendusteks
  •  looduslikule kivile, steatiidile ja marmorile
  •  peeglite ja klaasi kinnitamiseks
  •  WC-pottide kinnitamiseks
  •  sobib kasutamiseks ka välistingimustes

Kasutusala

Ühekomponentne Kiilto Clear liimaine on silüülpolümeertehnoloogial põhinev värvitu elastne hermeetik. Sobib kinnitamiseks ja tihendamiseks sise- ja välistingimustes. Sobiv rakendusteks, kus on vajalik kiire kõvastumine, nt sõidukikerede (autod, paadid ja haagised), vooderdiste, ehitusplaatide ja mehaanilisele kulumisele avatud liikuvate vuukide korral.

Kulu

5×5 mm vuuk, u 12 m / padrun

Pakendi suurus
Product Code
EAN-kood
Kiilto Clear 290 ml T2442.926   6411512442297
Pakendi suurus Kiilto Clear 290 ml
Product Code T2442.926
EAN-kood 6411512442297
 
Erikaal

u 1,1 kg/l

Ladustamine

Avamata pakendis kuivas ruumis temperatuuril +10 °C kuni +25 °C säilib 12 kuud.

Kulu

5×5 mm vuuk, u 12 m / padrun

Kõvadus

Kõvadus A 55

Pealmise kihi kuivamisaeg

u 10 min (23 °C, RH 50%)

Konsistents

suure viskoossusega pasta

Kuivamise kiirus

3 mm / päevas

Pakendi suurused

290 ml

Sideaine tüüp

SMP-polümeer

Venivus

250% (DIN 53504)

Kasutustemperatuur

+5 kuni +35 °C

Hooldustemperatuur

-40 kuni +90 °C

Max vuugi deformatsioon

± 20%

Tõmbetugevus

3,5 N/mm² (DIN 53504)

Kasutusjuhis

Kasutatavad materjalid peavad olema tolmuvabad, kuivad ning rasu- ja õlivabad. Hea liimuvus mitmesuguste kivipindade, betooni, enamuse metallide, puidu, klaasi ja emailpindadega, samuti epoksiid- ja polüesterpindadega. Enne plastmaterjalide liimimist on soovitatav teha prooviliimimine tegelikes kasutustingimustes. Lõigake tuubi koonusots lahti. Keerake väljutusotsik oma kohale ja lõigake vuugi laiusega sobivasse suurusesse. Kandke liim pinnale käsi- või suruõhupüstoliga ja vajaduse korral siluge liimilabidaga. Kandke liim pinnale triipudena ja vajaduse korral siluge liimilabidaga. Sulgege pakend pärast kasutamist hoolikalt. Kõvastumata toote saab eemaldada ksüleeni või atsetooniga. Kõvastunud toodet saab eemaldada vaid mehaaniliselt. Äärmuslikes ilmastikutingimustes võib KiiltoFix Clear värvus veidi muutuda. Pole soovitatav kasutada klaasimiseks (aknaraamides klaasi kinnitamiseks või tihendamiseks)

Keskkond ja ohutus

Vältige kuivamata toote kokkupuudet nahaga, kasutage kaitsekindaid. Tutvuge tooteohutuskaardiga. Lisateavet toote ja pakendi kõrvaldamise kohta leiate kodulehel www.kiilto.com.

LEED