Kiilto Clean Plaadipesuvahend

Happeline puhastusvahend värskelt paigaldatud keraamilistelt plaatidelt segutolmu ja muude plaadisegujääkide eemaldamiseks.

Kasutusala

Kiilto Clean Plaadipesuvahend on tõhus puhastusvahend segutolmu ja muude plaadisegujääkide eemaldamiseks värskelt paigaldatud keraamilistelt plaatidelt ja muudelt happekindlatelt kivipindadelt. Sobib ka rooste ja katlakivi eemaldamiseks keraamilistelt plaatidelt ning portselanist WC-pottidelt ja valamutelt. Kiilto Clean Plaadipesuvahend on söövitav. Ei sobi marmori ega lubjakivi puhastamiseks.

pH

Lahjendamata u 1

Erikaal

1,0 kg/l

Ladustamine

Suletud originaaltaaras temperatuuril üle 1 °C säilib max 3 aastat. Enne kasutamist segage hoolikalt läbi.

Pakendi suurused

0,5 l plastpudel

Sideaine tüüp

Metaansulfoonhape
Mitteioonsed pindaktiivsed ained (<5%)

Kasutusjuhis

Enne puhastusvahendi Kiilto Clean Plaadipesuvahend kasutamist tuleb pind niisutada. Tavaline kasutamine: lahjendage 25–50 ml Kiilto Clean Plaadipesuvahendit 5 l leige veega, kasutage plastämbrit. Kandke pinnale ja laske mõjuda 10–20 minutit, seejärel loputage ohtra veega. Kiiremaks puhastamiseks kasutage harja või svammi. Tugeva rooste ja katlakivi eemaldamiseks kasutage lahjendamata Kiilto Clean Plaadipesuvahendit.

Keskkond ja ohutus

Vältige kuivamata toote kokkupuudet nahaga, kasutage kaitsekindaid. Tutvuge tooteohutuskaardiga. Teavet toote ja pakendi kõrvaldamise kohta leiate kodulehel www.kiilto.com.

Soome Võtmelipp