Kiilto Clean Plaadipesuvahend

Happeline puhastusvahend värskelt paigaldatud keraamilistelt plaatidelt segutolmu ja muude plaadisegujääkide eemaldamiseks. Väga tõhus ka muu mustuse eemaldamiseks keraamilistelt plaatidelt ning muudelt happekindlatelt pindadelt. Söövitava toimega vahend sobib suurepäraselt rooste ja katlakivi eemaldamiseks keraamilistelt plaatidelt ning portselanist WC-pottidelt ja valamutelt. Toode ei sobi marmori ega lubjakivi puhastamiseks.

Erifunktsioonid

  • happeline puhastusvahend
  • keraamilistelt plaatidelt segutolmu ja segujääkide eemaldamiseks
  • väga tõhus ka muu mustuse eemaldamiseks muudelt happekindlatelt pindadelt
  • rooste ja katlakivi eemaldamiseks keraamilistelt plaatidelt, WC-pottidelt ja valamutelt 
  • söövitava toimega
  • ei sobi marmori ega lubjakivi puhastamiseks

Kasutusala

Kiilto Clean Plaadipesuvahend on tõhus puhastusvahend segutolmu ja muude plaadisegujääkide eemaldamiseks värskelt paigaldatud keraamilistelt plaatidelt ja muudelt happekindlatelt kivipindadelt. Sobib ka rooste ja katlakivi eemaldamiseks keraamilistelt plaatidelt ning portselanist WC-pottidelt ja valamutelt. Kiilto Clean Plaadipesuvahend on söövitav. Ei sobi marmori ega lubjakivi puhastamiseks.

pH

Lahjendamata u 1

Erikaal

1,0 kg/l

Ladustamine

Suletud originaaltaaras temperatuuril üle 1 °C säilib max 3 aastat. Enne kasutamist segage hoolikalt läbi.

Pakendi suurused

0,5 l plastpudel

Sideaine tüüp

Metaansulfoonhape
Mitteioonsed pindaktiivsed ained (<5%)

Kasutusjuhis

Enne puhastusvahendi Kiilto Clean Plaadipesuvahend kasutamist tuleb pind niisutada. Tavaline kasutamine: lahjendage 25–50 ml Kiilto Clean Plaadipesuvahendit 5 l leige veega, kasutage plastämbrit. Kandke pinnale ja laske mõjuda 10–20 minutit, seejärel loputage ohtra veega. Kiiremaks puhastamiseks kasutage harja või svammi. Tugeva rooste ja katlakivi eemaldamiseks kasutage lahjendamata Kiilto Clean Plaadipesuvahendit.

Keskkond ja ohutus

Vältige kuivamata toote kokkupuudet nahaga, kasutage kaitsekindaid. Tutvuge tooteohutuskaardiga. Teavet toote ja pakendi kõrvaldamise kohta leiate kodulehel www.kiilto.com.

Soome Võtmelipp