Kiilto 66 universaalne puiduliim

Universaalne PVAC-liim mööbli, laudparketi, puidu, paberi, vineeri, puitlaastplaadi, kartongi, tekstiili, naha, mosaiigi jmt liimimiseks.

Erifunktsioonid

  • universaalliim ehitus- ja kodusteks puidutöödeks
  • vesialusel

Kasutusala

Vesialusel, universaalne PVAc-liim puidu, paberi, kartongi, tekstiili ja keraamika liimimiseks. Sobib laudparketi paigaldamiseks. Ehitusmaterjalide klassifitseerimissüsteemi heitkoguste kategooria M1 nõuetele vastav materjal. Liim seob kiiresti ja sellel on lühike pressimisaeg. Kiilto 66 on D2-liim, mis sobib kasutamiseks sisetingimustes.

Pakendi suurus
EAN-kood
3/4 l 6411511992755
Pakendi suurus 3/4 l
EAN-kood 6411511992755
 
pH

u 7

Erikaal

u 1 kg/dm³

Ladustamine

Avamata originaaltaaras temp. üle 1 °C 12 kuud. Pärast pikemaajalist hoiustamist tuleb toode enne kasutamist läbi segada.

Avatud aeg

5–10 min

Viskoossus

16 500 mPas (BrookField RVT 20 °C)

Pakendi suurused

1/3 l ja 3/4 l plastpudel
3 l ja 10 l plastnõu

Pressimisaeg

10–20 min (pingevabad detailid)

Külmakindlus

Jäätub

Puidu niiskusesisaldus

6–15 %

Minimaalne kihi moodustustemperatuur

5–8 °C

Kasutusjuhis

Kandke liim ühtlase kihina ühele pinnale. Asetage detailid õigesse asendisse ja suruge pinnad kokku. Kokkusurumisaeg sõltub töötingimustest. Pärast kuivamist on liitekoht hele. Eemaldage värsked liimiplekid veega niisutatud lapiga.

Teostage tööd harilikul ruumitemperatuuril. Materjalid ja liim peavad olema toatemperatuuril. Tingimused, nagu ruumi, liimi ja aluspinna temperatuur, õhuniiskus, aluspinna kvaliteet ja niiskus, samuti kasutatav liimikogus, mõjutavad oluliselt nakke- ja kuivamiskiirust.

Liim ei määri puitu. Kui liimis või aluspinnas on rauda või roostet, võib see puidus sisalduvate ainetega reageerides jätta plekke.

Keskkond ja ohutus

Vältige kuivamata toote kokkupuudet nahaga, kasutage kaitsekindaid. Tutvuge tooteohutuskaardiga. Teavet toote ja pakendi kõrvaldamise kohta leiate kodulehel www.kiilto.com.

M1 EmissiooniklassLEEDSoome Võtmelipp