KiiltoClean Group nimetab Aki Jääskeläinen tegevdirektoriks: “Olen põnevil, et saan juhtida ettevõtet, mida näen tõelise keskkonnajuhtimisena.”

Jääskeläinen omab laiahaardelist juhtimiskogemust nii Põhjamaade kui Baltikumi turul. Tema ametisse nimetamine jõustub 8. jaanuarist 2024. KiiltoClean Group, mis kuulub Kiilto Group koosseisu, arendab ja toodab hügieeni- ja puhastusvahendeid professionaalidele ning tavatarbijatele.

Aki Jääskeläinen liitub Kiiltoga IF P&C Insurance Ltd.’st, kus ta töötas strateegilise juhtimise, äriarenduse, müügi ja teenuste arendamise ning ärikontrolliga seotud rahvusvahelistel ametikohtadel. Praegune tegevdirektor Kari Laakso on otsustanud jaanuaris 2024, pärast Jääskeläinenile ülesannete üleandmist suunduda uute väljakutsete poole väljaspool Kiiltot.

“Meil on hea meel tervitada Akit Kiilto meeskonnas. Tal on tugev ja tõestatud kogemus rahvusvaheliste kasvustrateegiate väljatöötamisel ja elluviimisel, jagades samal ajal meie kirge parima kliendikogemuse ja keskkonnaalase juhtpositsiooni loomisel antud tööstusharus,” ütles Kiilto Family Groupi juhatuse esimees Erkki Solja.

“Klient on ja jääb keskmesse kõiges, mida Kiilto teeb. Minu jaoks on tihe koostöö, klientide vajaduste mõistmine, jätkusuutlike toodete ja väärtust lisavate lahenduste loomine kõigile meie klientidele lõputu teekond, millele me kõik oleme pühendunud,” ütleb Jääskeläinen. “Kiilto visioon aastani 2080 ja kaugemale tagab, et see teekond jääb lõputuks. Ma olen põnevil, et saan asuda juhtima ettevõtet, mida ma pean tõeliseks keskkonnakaitse liidriks.”

Juhina paneb Jääskeläinen suurt rõhku inimestele, kultuurile ja pidevale täiustamisele. “Olen oma tulevasest rollist rohkem kui entusiastlik ja ootan huviga, mida me saame koos saavutada. Kiiltol on väga tugevad ühised väärtused ja selge tulevikustrateegia; koos äärmiselt professionaalsete ja pühendunud töötajatega annab see tugeva aluse tulevikuks. Ma olen väga õnnelik, et saan selle teekonnaga ühineda.”

Lisateave

Ville Solja

Vice Chair of the Board
Kiilto
ville.solja@kiilto.com
+358 50 329 5211

KiiltoClean Group, mis arendab ja toodab hügieeni- ja puhastusvahendeid nii professionaalidele kui ka tavatarbijatele, on osa Kiilto Groupist. KiiltoClean Group annab tööd umbes 350 inimesele Põhjamaades ja Baltikumis. Kiilto on enam kui 100- aastase ajalooga Soome pereettevõte, mille visioon ulatub aastani 2080. Kiilto ambitsioon on olla keskkonnaliider ehituse, tööstuslike liimide ja tuletõrje, professionaalse hügieeni ja tarbekaupade valdkonnas. www.kiilto.ee