4026 0090

Kiilto wc-puhastusaine, lõhnatu

Kiilto WC-puhastusaine sisaldab uriinilõhna eemaldajat.
Puhastab kõik WC pinnad tõhusalt ja keskkonda säästvalt. Sobib kogu WC-poti puhastamiseks: sise- ja välispinnad, prill-laud ja kaas. Puhastab hästi ka poti ümbruse põranda ja seina. Sobib ka kraanikausi puhastamiseks. Tootel on Põhjamaade Luigemärk ja Allergiamärk.

Eriomadused

Nõrgalt leeliseline ja kasutusvalmis WC-puhastusaine;
Eemaldab ebameeldiva lõhna;
Lõhna- ja värvainevaba;
Taimsed koostisosad;
100% kiiresti biolagunev;
Taaskasutatud plastpudel;
Luigemärk ja Allergia märk;
Võtmelipp. Toodetud Hankasalmis.

Lingid

Materjalid

Rakendus

Sobib kogu wc-poti puhastamiseks: sise- ja välispinnad, prill-laud ja kaas. Puhastab hästi ka poti ümbruse põranda ja seina. Ka kraanikausi puhastamiseks.

pH

Toote pH: 10
Lahuse pH: 10

Välimus ja lõhn

Värvitu. Lõhnavaba.

Tootja riik

SOOME

Pakendi suurus Toote kood GTIN
6 x 475 ml 57937 6417964579376
Kasutusjuhend

Pihustage puhastatavale pinnale ja pühkige puhta lapiga, loputamist pole vaja. Peske tualettpott WC-harjaga ja loputage.

Keskkond ja ohutus

Vältige tarbetut kokkupuudet nahaga. Pidevaks kasutamiseks on soovitatav kasutada kaitsekindaid. Silma sattumisel loputada koheselt rohke veega ja pöörduda arsti poole. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Märkus

Hoida päikesevalguse eest kaitstult originaalpakendis. Kaitske külmumise eest. Kõlblikkusaeg vähemalt 3 aastat alates valmistamiskuupäevast.

INCI

Alcohol, Caprylyl/ Capryl Glucoside, Polyitaconic Acid Zinc Salt, Sodium C12-16 Alkyl Sulfate, Trisodium Dicarboxymethyl Alaninate.

4026 0090