Kiilto Silikoonieemaldusvahend

Geeljas, kasutusvalmis silikoonieemaldi. Muudab kõvenenud silikooni pehmeks ja lihtsustab silikooni eemaldamist vuukidest.

Eriomadused

  • kasutusvalmis silkoonieemaldi käepärases pakendis koos pealekandmispintsliga
  • sobib igat tüüpi silikoonide eemaldamiseks

Materjalid

Pakendi suurus EAN kood
100 ml 6411513657102
Ladustamine

Avamata originaaltaaras temperatuuril üle +1°C, 24 kuud.

Pakendi suurused

100 ml plastpudel sisseehitatud harjaga

Kasutusjuhend

Kõigepealt eemaldage vana silikoonhermeetik korralikult, nt terava noaga. Raputage pudelit. Kandke ohtralt Kiilto silikooni eemaldusvahendit silikoonhermeetiku jääkidele. Seejärel jätke 20–30 minutiks mõjuma. Eemaldage jäägid näiteks puupulgaga. Vajadusel korrake. Lõpuks peske vee ja seebiga ning laske kuivada.

Lisainformatsioon

Sellel tootelehel esitatud teabe aluseks on meie ettevõttes läbi viidud katsete tulemused ja meie praktilised teadmised. Tehnilised andmed on esitatud standardtingimustes. Toote tõhusus ja tulemus sõltub kohapealsetest töötingimustest ja -viisidest. Meie kvaliteedijuhtimissüsteem tagab ettevõtte toodete kõrge kvaliteedi. Me ei võta endale vastutust toote ebaõige kasutamise või selliste ümbritsevate olude korral, mille üle meil puudub kontroll. Seega pole meil võimalik võtta endale vastutust lõpptulemuse eest. Toote õige kasutamine eeldab, et kasutaja tutvub tööjuhendis kirjeldatud tööpõhimõtete ja toimingutega.

Keskkond ja ohutus

Vältige kuivamata toote kokkupuudet nahaga, kasutage kaitsekindaid. Tutvuge tooteohutuskaardiga. Teavet toote ja pakendi kõrvaldamise kohta leiate kodulehel www.kiilto.com.