Kiilto Quick
Kiirpahtel

Kiiresti kuivav, kasutusvalmis täitepahtel siseruumides seinte, lagede ja puitpindade (nt uksepiidad ja aknaraamid) tasandamiseks. Nakkub hästi ka värvitud pindadega. Väiksemad mõlgid ja kriimustused, max 1 mm. Veeslahustuv.

Eriomadused

  • kriimustuste ja väiksemate mõlkide täitmiseks
  • kõvenemisaeg 1–2 h
  • võib üle värvida või tapeetida
  • sobib ka puitpindadele, nt uksepiidad ja aknaraamid
  • nakkub hästi ka värvitud pindadega
  • kulu 0,2m²/tuub/mm

Materjalid

Rakendus

Kiilto Quick on kiiresti kuivav, veepõhine kasutusvalmis täitepahtel seinte ja lagede viimistlemiseks enne värvimist või tapeetimist. Võib kasutada ka puitpindade tasandamiseks enne värvimist (nt uksed ja mööbel).

Pakendi suurus EAN kood
250 ml 6411512013503
Erikaal

u 1,7 kg/l

Kihi paksus

1 mm

Kuivamise kiirus

u 1–2 h/mm (18 °C) (sõltuvalt ümbritsevatest oludest)

Kulu

Üks tuub katab u 0,2 m² ala (1 mm paksune kiht) või u 300 väikest auku (15 mm x 15 mm x 1 mm).

Ladustamine

Avamata originaaltaaras 1 aasta (temp. üle 1 °C).

Pakendi suurused

250 ml plasttuub

Töötingimused

tavalised tingimused, madalaim kasutustemperatuur 10 °C

Värvid

valkjas

Kasutusjuhend

Töödeldav pind peab olema puhas, kuiv ja tolmuvaba. Kui on vaja kahte kihti, peab esimene kiht olema enne järgmise pealekandmist kuivanud. Vajadusel tuleb pind enne järgmise kihi pealekandmist lihvida ja kogu lihvimistolm hoolikalt eemaldada.

Kiilto Quick on kasutusvalmis täitepahtel. Kandke peale metallist pahtlilabidaga. Kuivanud pinda saab hõlpsalt lihvida.

Lisainformatsioon

Sellel tootelehel esitatud teabe aluseks on meie ettevõttes läbi viidud katsete tulemused ja meie praktilised teadmised. Tehnilised andmed on esitatud standardtingimustes. Toote tõhusus ja tulemus sõltub kohapealsetest töötingimustest ja -viisidest. Meie kvaliteedijuhtimissüsteem tagab ettevõtte toodete kõrge kvaliteedi. Me ei võta endale vastutust toote ebaõige kasutamise või selliste ümbritsevate olude korral, mille üle meil puudub kontroll. Seega pole meil võimalik võtta endale vastutust lõpptulemuse eest. Toote õige kasutamine eeldab, et kasutaja tutvub tööjuhendis kirjeldatud tööpõhimõtete ja toimingutega.

Keskkond ja ohutus

Vältige kuivamata toote kokkupuudet nahaga, kasutage kaitsekindaid. Tutvuge tooteohutuskaardiga. Teavet toote ja pakendi kõrvaldamise kohta leiate kodulehel www.kiilto.com.