Kiilto Pro KeraSafe Dual A + X
Liim KeraSafe+ kanga kinnitamiseks

Pika tööajaga kahekomponentne tsemendibaasil liim, mis sobib Kiilto KeraSafe+ kanga paigaldamiseks. Samuti saab tootega liimida kanga ülekatteid ning kinnitada Kiilto nurgatugevduslinte ja eelvalmistatud nurgatükke.

Eriomadused

  • pikk tööaeg: u 6 h pärast segamist
  • nakkuvusaeg pärast pealekandmist u 30 min
  • plaatimist saab alustada 15 h pärast Kerasafe+ kanga paigaldust 

Materjalid

Rakendus

Kiilto KeraSafe Dual on rulli või pintsli abil peale kantav pika tööajaga kahekomponentne tsemendiga reageeriv liim KeraSafe+ hüdroisolatsioonikanga paigaldamiseks.

Pakendi suurus EAN kood
*Kiilto Pro KeraSafe Dual A + X 4,5+3 kg 6411513798157
Aluspõranda niiskus

< 90 % RH

Avatud aeg

U 30 min (aluspunnale kantuna)
NB! Kruntimine pikendab nakkuvusaega.

Erikaal

1,3 kg/l

KLASSIFIKATSIOONID

M1, ETA

Kasutustemperatuur

+10 kuni +25 °C

Kulu

U 700 g /m² olenevalt aluspinna poorsusest

Külmakindlus

Vedel komponent võib külmuda

Ladustamine

Avamata mahutis temp. üle +1 °C 1 aasta.

PINDAMISKUIV

Pind (põrandad ja seinad) on plaaditav 15 h pärast KeraSafe+ kanga paigaldamist

Pakendi suurused

4,5 kg (2,7 kg vedelikku + 1,8 kg pulbrit)
7,5 kg (4,5 kg vedelikku + 3 kg pulbrit)

Segamissuhe

60 (vedelik) 40 (pulber)

Segu värv

Pruunikas

Sideaine tüüp

Stüreenakrülaat (vedelik) ja tsement (pulber)

Temperatuuritaluvus

-20 kuni +70 °C

Valmissegu kasutusaeg

U 6 h

Kasutusjuhend

Segamine.
Segage vedelik ja pulber (segusuhe 60:40 massi alusel) hoolikalt läbi (vähemalt 2 min), kuni moodustab ühtlane segu. NB! Pulber tuleb alati vette puistata. Kuna valmissegu võib seista u 6 tundi (olenevalt keskkonnatingimustest), segage ainult selline kogus, mille suudate selle aja jooksul ära kasutada. Ärge lahjendage segu, mis on hakanud kõvastuma.

Seinad.
Kandke Kiilto KeraSafe Dual aluspinnal ühe kangapaani suurusele alale, sh nurkadele ja seinapinnale. Asetage KeraSafe+ kangas paika ja veenduge, et kangas ulatuks nurkades 5 cm kõrvalseinale ja 5 cm põrandale. Suruge kangas tihedalt vastu aluspinda ning hõõruge see kõva plastkellu abil paika, surudes välja õhu ja jälgides, et kangas nakkuks täielikult aluspinnaga. Liimige Kiilto KeraSafe Duali abil kanga ülekatted.

Põrandad.
Vajaduse korral lihvige ja/või tasandage ebaühtlane aluspind Kiilto põrandatasandusseguga. Enne KeraSafe+ paigaldamist kruntige vajaduse korral kuiv põrand Kiilto Keraprimeri või Kiilto PrimerOne’iga. NB! Kruntimise korral on pinnale kantud liimi nakkuvusaeg veidi pikem. Laske krundil vähemalt 1 tund kuivada, enne kui kannate peale Kiilto Pro KeraSafe Duali liimi ja paigaldate KeraSafe+ kanga. Laotage põrandatrapile Kiilto KeraSafe’i iseliimuv tugevdustükk. Kandke Kiilto KeraSafe Dual põrandale, vaheliti jätkudele ja põranda trapitugevdustükile. Rullige kangas lahti ja suruge see paika nii, et kogu õhk pääseks vahelt välja. Kandke Kiilto KeraSafe Dual sisselaskeavade ümber ja vajutage paika sobivad eelvalmistatud tugevdustükid sisselaskeavadele. Liimige Kiilto KeraSafe Duali abil kohale eelvalmistatud tugevdustükid sise- ja välisnurkadele. Kandke Duali liimi ka sisselaskeavade tugevdustükkidele ja nurgatükkidele. Enne plaatimist lõigake põrandatrapi jaoks kangasse ava (u 60 mm väiksem kui trapi läbimõõt) ja paigaldage kinnitusrõngas. Võimalusel tuleks kasutada põrandatrapi tootja soovitatud lõiketööriista ja šablooni. NB! Pärast kanga liimimist paigaldage kinnitusrõngas järgmisel päeval.

Lisainformatsioon

Käesoleval tootelehel esitatud teabe aluseks on meie ettevõttes läbi viidud katsete tulemused ja meie praktilised teadmised. Tehnilised andmed on määratletud standardtingimustes. Toote tõhusus ja tulemus olenevad kohapealsetest töötingimustest. Samuti oleneb tulemus töömeetodist. Meie kvaliteedijuhtimissüsteem tagab ettevõtte toodete kõrge kvaliteedi. Me ei võta vastutust toote ebaõige kasutamise või keskkonnatingimuste eest, mille üle meil puudub kontroll. Seega ei ole meil võimalik võtta endale vastutust lõpptulemuse eest. Toote korrektseks kasutamiseks lugege läbi toote brošüür, tööjuhised ja ohutuskaart, mis on saadaval aadressil www.kiilto.com.

Keskkond ja ohutus

Vältige kuivamata toote kokkupuudet nahaga, kandke kaitsekindaid. Tutvuge materjali ohutuskaardiga. Lisateavet toote ja pakendi kõrvaldamise kohta leiate veebisaidilt www.kiilto.com.

M1 Emissiooniklass
CE
ETAG
LEED
Soome Võtmelipp
Põhjamaade Luigemärk