Kiilto Kodin Klorite
Kloor

Kiilto Kodin Klorite puhastab nt. plaadid, tualettruumid, sauna- ja pesuruumid, terasest kraanikausid, puhastusseadmed, prügikastid. Puhastab ja eemaldab lõhnad põranda kanalisatsioonist. Valgendab tekstiili ning töötlemata ja survega immutatud puitpindu. Plekkide eemaldamiseks ka valgelt pesult.

Eriomadused

Tugevalt aluseline puhastusaine;
Sisaldab naatriumhüpokloritit;
Valgendab, puhastab ja eemaldab lõhnad.

Lingid

Materjalid

Rakendus

Puhastab nt. plaadid, tualettruumid, sauna- ja pesuruumid, terasest kraanikausid, puhastusseadmed, prügikastid. Puhastab ja eemaldab lõhnad põranda kanalisatsioonist. Valgendab tekstiili ning töötlemata ja survega immutatud puitpindu. MÄRKUS! Lisage Kodin Klorite alati külma vette ja loputage hoolikalt külma veega.

pH

Toote pH: 13
Lahuse pH: 12

Välimus ja lõhn

Värvitu vedelik. Lõhnavaba.

Tootja riik

SOOME

Pakendi suurus Toote kood GTIN
6 x 750 ml T7846.001 6417964784619
Hoiustamine

Hoida jahedas, valguse eest kaitstult. Kaitsta külmumise eest. Kõlblikkusaeg vähemalt 5 aastat alates valmistamiskuupäevast.

Kasutusjuhend

KÕVADE PINDADE PUHASTAMINE: 1 dl / 5 l vett. Pese pind ja loputa.

PUHASTUSTARVIKUTE PUHASTAMINE: 1 dl / 5 l vett. Kastke puhastustarvik lahusesse ja jätke 15 minutiks mõjuma. Loputage.

LÕHNADE EEMALDAMINE PÕRANDA KANALISATSIOONIST: valage põranda kanalisatsiooni 2-5 dl lahjendamata Kodin Klorite'i. Laske mõjuda 15 minutit. Peske ja loputage.

RIIDED: Lisage 5 liitrile külma veega 1–2 dl Kodin Klorite ja laske 15 minutit mõjuda. Või lisage pesumasinasse 1-2 dl, pesuprogramm 40 ° C. Lõpuks peske riideid tavalise pesuprogrammiga.

PLEKKIDE EEMALDAMINE VALGETELT RÕIVASTELT: 50 ml / 5 l vett. Niisutage plekk veega, seejärel Kodin Klorite lahusega. Loputage.

Puitpindade valgendamine: 5 dl / 5 l vett. Niisutage pind kõigepealt veega, seejärel Kodin Klorite lahusega. Laske mõjuda 15 minutit. Peske ja loputage.

Keskkond ja ohutus

Nahka tugevalt söövitav. Silma sattumisel loputada koheselt rohke veega ja pöörduda arsti poole. Halva enesetunde korral pöörduge viivitamatult arsti poole. Hoidke lukustatud ja lastele kättesaamatus kohas. Kaitsta külmumise eest.

Märkus

Toode sisaldab naatriumhüpokloritit, mis eraldab hapetega kloorgaasi. Ärge segage Kiilto Kodin Klorite teiste puhastusainetega. Hoidke toodet valguse eest kaitstult jahedas, temperatuuril kuni 25 kraadi. Ärge pange tootepudelisse midagi, isegi kui see on pudelist välja valatud. Toode ei sobi kasutamiseks survepesurites ega pihustuskanistrites.

Koostisosa Toime
Klooripõhised pleegitusained (< 5 %) Valgendab
INCI

Naatriumhüpokloriit, naatriumhüdroksiid