Kiilto Pro E
Kasutusvalmis viimistluspahtel

Peeneteraline valmispahtel kuivade siseruumide seinte ja lagede viimistlemiseks enne värvimist ja tapeetimist.

Eriomadused

  • tagab väga sileda pinna, värvuselt valge, lihtne pealekanda ja lihvida, kihipaksus max 3 mm, pahtlilabidaga pealekandmine
  • kuivamisel vähene kahanemine
  • kulu 1 kg/m²/mm
  • kuivamisaeg 2–3 h/mm
  • kuivade siseruumide seintele ja lagedele

Materjalid

Rakendus

Kiilto E on ülipeen veepõhine valmispahtel kuivade ruumide seinte ja lagede viimistlemiseks. Ideaalne väikeste aukude (sh kruvipeade) ja kriimustuste täitmiseks ning pinna viimistlemiseks. Kipskartongplaatide vuugilintide kinnitamiseks ja silumiseks soovitame kasutada vuugilindipahtleid Kiilto GP või Kiilto J. Viimistletud pinna võib üle värvida või tapeediga katta. Ei sobi plaatimiseks või vinüülkattega katmiseks.

Pakendi suurus EAN kood
Kiilto Pro E Ready to use plaster 15 l 6411513759158
Erikaal

u. 1.0 kg/l

Kihi paksus

max 3 mm

Kuivamise kiirus

u. 2-3 h/mm (+18 °C) (sõltuvalt kihi paksusest ja töötingimustest)

Kulu

1 kg /m²/mm

Ladustamine

Avamata originaaltaaras, temperatuuril üle +1 °C kuni 1 aasta.

MAX TERA SUURUS

0,2 mm

Nakketugevus

> 0,3 MPa (EN 15824)

Pakendi suurused

3L ja 15L plastnõud

Sideaine tüüp

Polümeer-kergsideaine-lubjakivibaasil pahtel

Töötingimused

normaaltingimused siseruumis, madalaim kasutustemperatuur +10 °C

Värvid

valge

Kasutusjuhend

Kiilto E sobib seinapindade viimistluseks. Pahteldatav pind peab olema puhas, kuiv ja tolmuvaba. Uue kihi võib peale kanda alles siis, kui eelmine on kiht kuiv. Vajadusel võib aluspinda enne uue pahtlikihi pealekandmist ettevaatlikult lihvida ja puhastada.

Kiilto E on valmispahtel. Pärast pikemaajalist hoiustamist tuleb toode enne kasutamist läbi segada. Vajadusel võib pahtlit väikese koguse veega vedeldada. Pahtel kantakse peale käsitsi teraspahtlilabidaga.

Lisainformatsioon

Käesoleval tootelehel esitatud teabe aluseks on meie ettevõttes läbi viidud katsete tulemused ja meie praktilised teadmised. Tehnilised andmed on määratletud standardtingimustes. Toote tõhusus ja tulemus sõltub kohapealsetest töötingimustest ja -meetoditest. Meie kvaliteedijuhtimissüsteem kindlustab ettevõtte toodete kõrge kvaliteedi. Me ei võta vastutust toote ebaõige kasutamise või valitsevate tingimuste üle, mille üle meil puudub kontroll. Seega, ei ole meil võimalik võtta endale vastutust lõpptulemuse eest. Toote õige kasutamine eeldab, et kasutaja tutvub tööjuhendis kirjeldatud tööpõhimõtete ja toimingutega.

Keskkond ja ohutus

Vältige kuivamata toote kokkupuudet nahaga, kasutage kaitsekindaid. Tutvuge tooteohutuskaardiga. Lisateavet toote ja pakendi kõrvaldamise kohta leiate kodulehel www.kiilto.com.

M1 Emissiooniklass
CE