Kiilto Pro Clear
Läbipaistev liimi- ja tihendusmass

Värvitu ja elastne liimhermeetik kasutamiseks sise- ja välistingimustes. Lihtne peale kanda. Sobib näiteks WC-pottide, peeglite ja klaasploki kinnitamiseks. Sobib ka looduskivile ja nihkevuukidesse. Ühekomponentne.

Eriomadused

  • hea algnake, läbipaistev, elastne
  • liimimiseks ja tihendamiseks
  • veesõidukite liimimised
  • looduskivile, voolukivile ja marmorile
  • kulu: 5x5 mm/ 12 m padrun
  • kuivamisaeg: 3 mm/1 p; 10 mm/ p
  • sise- ja välistingimustesse 

Materjalid

Rakendus

Ühekomponentne Kiilto Clear liimi- ja tihendusmass on silüülpolümeertehnoloogial põhinev värvitu elastne hermeetik. Sobib kinnitamiseks ja tihendamiseks sise- ja välistingimustes. Sobiv kasutuskohtadesse, kus on nõutav kiire kõvenemine, nt sõidukikerede (autod, paadid ja haagised), liistude, ehitusplaatide ja suurele mehaanilisele koormusele avatud nihkevuukide korral.

Pakendi suurus EAN kood
Kiilto Pro Clear 290 ml 6411512442297
Erikaal

u 1,1 kg/l

Kasutustemperatuur

+5 kuni +35 °C

Konsistents

suure viskoossusega pasta

Kuivamise kiirus

3 mm / päevas

Kulu

5×5 mm vuuk, u 12 m / padrun

Kõvadus

Kõvadus A 55

Ladustamine

Avamata pakendis kuivas ruumis temperatuuril +10 °C kuni +25 °C säilib 12 kuud.

Max vuugi deformatsioon

± 20%

Pakendi suurused

290 ml

Pealmise kihi kuivamisaeg

u 10 min (23 °C, RH 50%)

Sideaine tüüp

SMP-polümeer

Temperatuuritaluvus

-40 kuni +90 °C

Tõmbetugevus

3,5 N/mm² (DIN 53504)

Venivus

250% (DIN 53504)

Kasutusjuhend

Kasutatavad materjalid peavad olema tolmuvabad, kuivad ning rasva- ja õlivabad. Hea nakkuvus mitmesuguste kivipindade, betooni, enamuse metallide, puidu, klaasi ja emailpindadega, samuti epoksiid- ja polüesterpindadega. Enne plastmaterjalide liimimist on soovitatav teha prooviliimimine tegelikes kasutustingimustes. Lõigake tuubi koonusots lahti. Keerake väljutusotsik oma kohale ja lõigake vuugi laiusega sobivasse suurusesse. Kandke liim pinnale käsi- või suruõhupüstoliga ja vajadusel tasandage niisutatud labidaga soovitud vormi. Liimimisel kandke liim pinnale triipudena ja vajaduse korral levitage laiali liimikammiga. Sulgege pakend pärast kasutamist hoolikalt. Kuivamata toote saab eemaldada ksüleeni või atsetooniga. Kuivanud toodet saab eemaldada vaid mehaaniliselt. Äärmuslikes keskkonnatingimustes võib Kiilto Clear värvus veidi muutuda. Pole soovitatav kasutada klaasimistöödel (aknaklaasi kinnitamiseks või tihendamiseks aknaraamisesse)

Lisainformatsioon

Käesoleval tootelehel esitatud teabe aluseks on meie ettevõttes läbi viidud katsete tulemused ja meie praktilised teadmised. Tehnilised andmed on määratletud standardtingimustes. Toote tõhusus ja tulemus sõltub kohapealsetest töötingimustest. Samuti oleneb tulemus töömeetodist. Meie kvaliteedijuhtimissüsteem kindlustab ettevõtte toodete kõrge kvaliteedi. Me ei võta vastutust toote ebaõige kasutamise või valitsevate tingimuste korral, mille üle meil puudub kontroll. Seega, ei ole meil võimalik võtta endale vastutust lõpptulemuse eest. Toote õige kasutamine eeldab, et kasutaja tutvub tööjuhendis kirjeldatud tööpõhimõtete ja toimingutega.

Keskkond ja ohutus

Vältige kuivamata toote kokkupuudet nahaga, kasutage kaitsekindaid. Tutvuge tooteohutuskaardiga. Lisateavet toote ja pakendi kõrvaldamise kohta leiate kodulehel www.kiilto.com.